Dużo, kolorowo, modnie!

 Lato jeszcze trwa, a wraz z nim trend na masywną, bogato zdobioną i mocno kolorową biżuterię!

W naszych propozycjach znajdziecie zarówno tę dostępną w popularnych sieciówkach – dość przystępną pod względem cenowym, jak i tę w bardziej ekskluzywnym, droższym wydaniu.

 

Barwy mają wpływ na nasze samopoczucie, zachowanie, a także wyrażają pewne cechy osobowości – warto wykorzystać ten fakt i dzięki nim ukazać swą indywidualność i pewność siebie. Można to uczynić w prosty sposób, zakładając biżuterię obecną w sklepach we wszystkich odcieniach tęczy. Dodatki z naturalnymi kamieniami w neonowych odcieniach i kolorowymi kryształami czy nićmi, są w stanie ożywić, a także dodać oryginalności nawet stylizacji składającej się z dżinsowych szortów i białego topu. Nie bójmy się eksperymentować, wszak stare powiedzenie „Mniej znaczy więcej”, już jakiś czas temu przestało odnosić się do biżuterii! Warto jednak pamiętać o pewnych zasadach, by uniknąć przesady i efektu kiczu, który wbrew pozorom – nigdy nie jest modny. Decydując się na wyraziste, przykuwające wzrok dodatki pamiętaj, by pozostała część stylizacji była dość prosta: bez bogatych zdobień, mnóstwa cekinów czy ćwieków.

 

W proponowanych akcesoriach niezwykłe wrażenie wywierają sporych rozmiarów naszyjniki inspirowane kulturą peruwiańską, zaprojektowane przez znakomitego fotografa – Mario Testino, czy ręcznie malowane kryształy Swarovskiego przymocowane do różowo-niebieskiego talrepu z kolekcji Shourouk.

Jeśli chodzi o znane sieciówki, warto zwrócić uwagę na to, co oferuje m.in. Mango (naszyjnik z taśmą grosgrain w kształcie owada) oraz Reporter (etniczny naszyjnik wykonany z kolorowych koralików połączonych z łańcuchem w złotym kolorze) tym bardziej, że obecnie mamy do czynienia z dużymi, nawet ponad 50-procentowymi przecenami.

Justyna Witkowska

 

 

Zdjęcia pochodzą ze stron: www.net-a-porter.com, www.mango.com, www.reporter.com.pl, www.mohito.pl, www.house.pl, www.cropp.com

 

Share