Garmin Instinct 2 – dlaczego jest tak wyjątkowy

Wyobraź sobie, że patrzysz w dół na piękną plażę i widzisz na tarczy zegarka informacje dotyczące podróży: odległość do miejsca docelowego, czas dotarcia do hotelu i czas zachodu słońca. Brzmi fantastycznie prawda? Na rynku dostępnych jest wiele różnych zegarków, w różnej kolorystyce, stylistyce i przeznaczeniu. W obecnym świecie zegarki nie służą jedynie do mierzenia czasu, poznaj smartwatch Garmin Instinct 2.

Zegarki XXI wieku

Marki prześcigają się w opracowaniu różnych funkcjonalności i designie. Pomimo ogromnego wyboru, zakup tego odpowiedniego nie jest łatwy. A zegarek kupujemy na lata, jest to dodatek wieloletni, a nie sezonowy. Wybierając zegarek, należy wziąć pod uwagę styl i funkcjonalność, które będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Zegarek nie powinien skupiać się tylko na tym, aby dobrze wyglądać na Twoim nadgarstku. Powinien również służyć innym celom, współcześnie wykraczającym poza swoje pierwotne przeznaczenie. Najlepsze zegarki mają zarówno styl, jak i wiele różnych przydatnych funkcji.

Możesz kupić klasyczny zegarek dla kogoś, kto naprawdę interesuje się klasycznymi stylami lub możesz kupić smartwatch dla kogoś, interesuje się technologią. Zegarek GPS jest świetny, jeśli uwielbiają podróżować, ponieważ pomoże im śledzić, dokąd się wybierają i ile czasu zajmie im dotarcie na miejsce.

Funkcje zegarka

W dzisiejszych czasach można znaleźć zegarki z różnymi funkcjami, takimi jak: stopery, alarmy, liczniki czasu i funkcje określające, ile kalorii ludzie spalają w ciągu dnia. Wszystko to sprawia, że jest to idealny prezent na każdą okazję.

Rozwój technologii sprawił, że zegarki stały się wyjątkowymi urządzeniami, które oferują pomoc w wielu dziedzinach. Oprócz informowania nas o czasie, pomagają nam w określeniu nawigacji, mierzeniu tętna czy kontaktach z bliskimi.

Garmin Instinct 2

Poznaj  Garmin Instinct 2

To wyjątkowy i wielofunkcyjny smartwatch, zaprojektowany dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest to obecnie jedna z wiodących i najbardziej popularnych marek zegarków, dostępna na rynku. Kolejna wersja popularnego modelu dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. M.in. klasycznej czerni, modnym miętowym, jaskrao- limonkowym czy ceglanym.

Posiada funkcje monitorowania zdrowia. Został doposażony w opcję treningu HIIT oraz sugestie treningowe, pomiar pułapu tlenowego czy  obciążenia treningowego. Posiada wiele trybów turystycznych czy sportowych.

Zegarek posiada polimerową obudowę i wzmacniany chemicznie wyświetlacz.

Wyposażony jest w system GPS wspierany łącznością systemów Galileo i GLONASS.

Producent oferuje dwa rozmiary kopert do wyboru: 40 mm (oznaczanie – 2s) i 45 mm (oznaczenie – 2). Zegarki są dostępne w wersji: Standard, CamoTactical i Surf.

Jakie rodzaje wyróżniamy?

Instinct 2 Camo  to wielofunkcyjny smartwatch, który wyróżnia się charakterystycznymi, ciekawymi  wzorami.

Surf Instinct 2 to model idealny dla miłośników sportów wodnych. Dodatkowo wyposażony jest  w widżet pływów.

Tactical Instinct 2 został wyposażony w funkcje taktyczne takie jak:  Kill Switch, tryb Stealth. Ponadto zawiera kompatybilność z noktowizorem, dwa formaty współrzędnych i tryb Jumpmaster. Polecany szczególnie dla pasjonatów podróży i górskich wędrówek.

Dezl  został stworzony z myślą o kierowcach ciężarówek.  

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Stanowią flagowy produkt niemal wszystkich sieciówek i… coraz częściej obawiają…