Gentelmen w Multikinie

Mikołajkowe Kino na Obcasch

W ramach mikołajkowego prezentu dla dorosłych zapraszamy wszystkie Panie na występ wrocławskiej grupy tancerzy erotycznych Gentelmen, która przygotuje nieziemski pokaz w dniu 3 grudnia przed seansem filmu „Ani słowa więcej” w ramach Kina Na Obcasach.

Gentlemen to grupa tancerzy, która powstała, by zaspokoić pragnienia kobiet. Przystojni i niezwykle zbudowani mężczyźni zadbają o to, by jak najbardziej umilić Wam wspólną zabawę. Występy zawierają elementy erotyki, gry aktorskiej oraz umiejętności tanecznych. Wszystko to, odbywa się w sposób zmysłowy, efektowny i pobudzający wyobraźnię! Dodatkowo, przed salą kinową JupiterSport zaprezentuje swoje propozycje na utrzymanie zgrabnej sylwetki oraz zaprosi na zajęcia wyłącznie dla pań, na które ufunduje darmowe wejściówki. Nie zabraknie również mnóstwa niespodzianek, prezentów i słodkich pyszności.

plakat KnO Gentlemen 3 grudnia

„ANI SŁOWA WIĘCEJ” – Rozwiedziona i samotna Eva pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta. Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomośd. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nową klientką salonu masażu, poetką Marianne, która raczy ja opowieściami o swoim byłym mężu, przedstawiając go w negatywnym świetle i opowiadając pikantne szczegóły z ich wspólnego pożycia.

Na wydarzenie zapraszają Krzysztof Majewski i Patrycja Barowicz z Akademickiego Radia Luz 91,6 FM. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

KNO z Gentlemenami 3 grudnia

 

KONKURS KINO MULTIKINO

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Spektakl „JA” - reaktywacja już w listopadzie.