Gotowi na pierwszy gwizdek

Wszyscy wiemy, jak zbawienny wpływ na nasze zdrowie ma ruch, szczególnie w młodym wieku. Wpływa nie tylko na kondycję, ale również poprawia pamięć i koncentrację. Dlatego zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby nasze dziecko rozbudziło w sobie pasję do sportu i podbiło energią i zapałem szkolne sale gimnastyczne i boiska. Przygotujmy je już dziś wybierając się do Decathlon, gdzie znajdziemy najszerszy wybór produktów dedykowanych młodym sportowcom.

Dla młodej sportsmenki

Nic tak nie zachęci dziewczynki do sportu, jak atrakcyjny strój do WF-u! Kolekcja Domyos by Decathlon to nie tylko komfort i wygoda, ale również ciekawe kroje i żywe kolory. Przyszła mistrzyni juniorów znajdzie w niej lekkie, oddychające i odprowadzające wilgoć ubrania. Między innymi spodenki, które dzięki wszytym podspodenkom nie przesuwają się i gwarantują swobodę ruchu, miękkie i elastyczne koszulki, legginsy i rybaczki, a także przewiewne lub ciepłe bluzy o nowoczesnym kroju i oryginalnych wzorach. Projektanci Decathlon nie zapomnieli również o sportowej, przylegającej bieliźnie, czy niezbędnych dodatkach, takich jak elastyczna opaska podtrzymująca włosy podczas gimnastyki. A wszystko po to, aby nasze córki zapałały miłością do sportu i czuły się komfortowo na szkolnym boisku!

Dla przyszłego olimpijczyka

Co napędza małych sportowców? To samo co dużych, czyli rywalizacja! Aby nasi wyczynowcy odnosili sukcesy na zajęciach wychowania fizycznego, wybierzmy uniwersalne, granatowe spodenki Domyos by Decathlon, które zostały wyposażone w szeroki pas, dopasowujący się do każdego ruchu, a do tego elastyczną koszulkę do zajęć o dużej intensywności, z siateczką zapewniającą wentylację. Kolekcja Domyos by Decathlon spełnia najważniejszą potrzebę młodych sportowców, zapewniając idealną równowagę pomiędzy miękkością a oddychalnością ubrań, sprawiając, że skóra dziecka pozostaje sucha. Przewiewne, lekkie i oddychające materiały umożliwiają uprawianie wszelkich aktywności, które stymulują rozwój dziecka, takich jak skakanie, turlanie się, wspinanie, czołganie i utrzymywanie równowagi. A przed treningiem lub po, Decathlon poleca oddychające i ciepłe bluzy z kapturem i spodnie z przewiewnymi wstawkami, które sprzyjają odprowadzaniu wilgoci.

Nie tylko WF

Dobre nawyki związane z aktywnością w dzieciństwie to gwarancja zdrowego trybu życia w dorosłości. Niestety, nie wszyscy przepadają za zajęciami wychowania fizycznego. Jeśli chcemy, aby nasze pociechy poprawiły swoje wyniki sportowe i z entuzjazmem wbiegały na salę gimnastyczną, spróbujmy zaszczepić w nich zapał do aktywności. Zapiszmy je na zajęcia ruchowe, które odpowiadają ich zainteresowaniom. Taniec, piłka nożna, koszykówka, szermierka, czy tenis – możliwości jest wiele. Jedyną obowiązującą zasadą jest przyjemność!

Materiały prasowe

Share