Lovense Lush – wibrator najnowszej generacji

Pragniesz spróbować czegoś nowego w swoim życiu erotycznym? Poszukujesz sposobów na to, by przełamać nudę w swojej sypialni, a może głębiej doświadczyć seksu w pojedynkę? Dobrym rozwiązaniem może być Lovense Lush – wibrator bluetooth nowej generacji. Wypróbuj go i odkryj nowe, zniewalające doznania.

Lovense Lush – wibrator bluetooth nowej generacji

Lovense Lush to o wiele więcej niż zwykły wibrator. Możemy go podłączyć do smartfona lub smartwatcha i obsługiwać przy pomocy prostej aplikacji. Daje to przeogromne możliwości zarówno podczas zabaw we dwójkę, jak i solo, gdy oddajesz kontrolę nad urządzeniem drugiej osobie. Możesz uruchomić go w łóżku – ale i w miejscu publicznym. Wibrator jest bardzo dyskretny i cichy. Tylko czy uda Ci się powstrzymać od jęku?

Seks na odległość? To możliwe!

Lovense Lush to również doskonały sposób na wspólną zabawę mimo dzielącej was odległości. Wibrator może być obsługiwany poprzez bluetooth, ale i za pośrednictwem Internetu przez partnera, który przebywa w pracy, a nawet w innym kraju. W ten sposób odległość przestanie Was dzielić – a stanie się źródłem nowych, fascynujących przeżyć i możliwością realizacji dzikich fantazji…

W jaki sposób działa wibrator bluetooth Lovense Lush?

Wibrator bluetooth Lovense Lush działa przy pomocy niewielkiej antenki, która została umiejscowiona na jego końcówce (końcówka ta jednocześnie ułatwia wyjęcie urządzenia z ciała kobiety). Aby sterować urządzeniem, konieczne będzie pobranie aplikacji na smartfona lub smartwatcha. Jest ona dostępna również w języku polskim.

Przez aplikację możemy łączyć się z urządzeniem za pośrednictwem bluetooth (zasięg nawet do 9 metrów) lub za pośrednictwem Internetu (nieograniczony zasięg). Aplikacja umożliwia kontrolowanie siły i częstotliwości wibracji. Nie jest to jednak jedyna jej funkcja. Możesz komponować własne wibracje i zapisywać je. Co więcej możesz sterować urządzeniem przy pomocy własnego głosu poprzez mikrofon lub za pomocą muzyki.

Przyjemny w dotyku i bezpieczny

Tworzone dawniej wibratory były nieporęczne, często nieprzyjemne w dotyku i twarde. To sprawiało, że kobiety szybko zrażały się do nich. Wibrator Lovesense Lush wykonany został z medycznego silikonu, dlatego też jest całkowicie bezpieczny, nie drażni skóry i nie wywołuje alergii. Silikon medyczny sprawia, że wibrator jest bardzo przyjemny w dotyku. Przypadnie z pewnością do gustu kobietom, które lubią bardzo delikatne pieszczoty. Jednocześnie najmocniejsza wibracja jest cztery razy silniejsza niż ma to miejsce w przypadku zwykłych wibratorów, dlatego też spodoba się z pewnością kobietom, które lubią intensywne doznania.

Anonimowe zakupy

Zamawiając wibrator Lovense Lush, jak i inne gadżety erotyczne z tej firmy, nie musisz się obawiać o prywatność. Przesyłka odbywa się w sposób całkowicie anonimowy. Na opakowaniu nie znajdzie się logo producenta ani inne napisy bądź znaki, które sugerowałyby zawartość paczki. Nie musisz się więc obawiać, co będzie, gdy wścibscy sąsiedzi lub koledzy z pracy zobaczą, że odbierasz paczkę.

Artykuł sponsorowany

Share