Gra erotyczna Arkana Miłości stworzona we Wrocławiu

Gra erotyczna arkana miłości

Jeśli poszukujesz nowych wrażeń, przyganisz coś zmienić w związku, a Wsze życie skierować na nowe tory to świetnie trafiłeś. Jeśli ostatnio nudzi Wam się w łóżku, czujecie pewien niedosyt i chcecie urozmaicić Wasze życie erotyczne. Jest to gra erotyczna stworzona dla Was!

Gra erotyczna Arkana Miłości

Od kilku lat jest hitem numer jeden w dziedzinie gier erotycznych. Gra pobudza wyobraźnie i rozpala zmysły. Dzięki niej w łatwy i jaki przyjemny sposób, poznacie swoje ciała i nauczycie się je rozpalać. Idealna dla osób, które są już w związku jak i dla tych, którzy dopiero się poznają.
Karciana gra powstała w 3 częściach : talia podstawowa, Kochankowie i Dominacja. Zauważcie, że karty to przepiękne wykonane akty, wykonane przez wielu przeróżnych fotografów. Karty nie są wulgarne, jednak mają nutkę erotyzmu, który może podkręcić atmosferę. Każda karta posiada także cytat, odpowiedni do jej tematyki.

Gra posiada wiele przeróżnych elementów romantyczne, odważne czy pieszczotliwe. Można, przyznać, że Arkana Miłości łączy w sobie elementy dobrych relacji między partnerami oraz wzmaga pożądanie.

Karty dzielą się na kategorie, które pozwalają dobrać je do sytuacji.

* Arkana – zadaniem tych kart jest zdjęcie danej ilości ubrań z przeciwnika (od 1 do 3) i wzięcie tym samym przez nas tyleż samo kart ile przeciwnik stracił ciuchów. Taką kartę można zagrać tylko jedną w swojej kolejce. Przeważają karty o sile 1 i 2.
* Wyzwania – są to szczególnie ciekawe karty, gdyż mają za zadanie rozgrzać lub nastroić kochanków. Nie wykonanie wyzwania nie wiąże się najczęściej z karą w postaci utraty ubrania, natomiast zagrywający taką kartę sam wybiera która z osób wykonuje zadanie.
* Akcje – te karty są podobne do wyzwań, tyle że dotyczą najczęściej pieszczot jednego z partnerów. Ich zadaniem jest skusić przeciwnika do kapitulacji a tym samym wygrania przez drugą stronę całej gry.
* Akcje specjalne – są potężniejszymi wersjami, lub też bardziej odważnymi, kart Akcji.
* Kontrakcje – unikatowe i bardzo wredne karty, które potrafią zneutralizować albo odwrócić działanie dowolnej karty Akcji, Akcji specjalnej czy też Wyzwania.

Polska marka

Nie każdy wie, że Twórcami gry jest polskie wydawnictwo Let’s Play z Wrocławia. Wydawnictwo na sowim koncie ma już kilka osiągnięć – nie tylko w Polsce ale i za granicą. Tworzą nie tylko gry dla dorosłych, ale także planszówki przygodowe jak np. Labirynt Path of Destiny

W Walentynki w poprzednich latach stała się bestsellerem sklepu z grami Rebel.pl

e2
Share