Greyt Fashion Night – pokaz mody w Grey Music Club

Greyt fashion night

W piątek, 7.czerwca odbył się w Grey Music Club pokaz mody Greyt Fashion Night. Wydarzenie, które odbyło się w letniej strefie wrocławskiego Grey’a utrzymane było w stylu glamour.

Modelki spacerowały w zaczesanych do tyłu włosach i soczystych ustach po czerwonym dywanie, a goście obserwowali pokaz z loży w otoczeniu oświetlonych palm.

Pierwszy swoją kolekcję zaprezentował duet projektantów z Wrocławia – Sauvage Collective

Podczas której przeważał kolor czarny oraz błękit, główne materiały stanowiły welur i jedwab, a całości dopełniała pokaźna ilość dodatków – na głowę oraz szyję. Pomiędzy pokazami o wyjątkowo urokliwy klimat zadbał najlepszy w Polsce saksofonista sceny klubowej Kacper Duraj.

Pokaz kolekcji Damiana Kretschmera

Po występie utalentowanego saksofonisty przyszedł czas na kolekcję łódzkiego projektanta Damiana Kretschmera, który przygotował na sezon letni kolekcję prawdziwie lekką i subtelną – przeważały biele oraz motywy kwieciste w odcieniach brudnego różu.


Wieczór zamykał Dawid Szulc

Który w obecnym letnim sezonie postawił na pełne wdzięku sukienki o intensywnych kolorach i kobiecych formach. Pokaz poprowadziły Anna Kącka oraz Klaudia Drgas, które zorganizowały wydarzenie. Huczne after party z muzyką klubową odbyło się w klubie Grey Music Club, gdzie też niespodziankę dla gości przygotował Mercedes Benz Duda-Cars, dając możliwość zrobienia sobie zdjęć na tle nowoczesnego samochodu CLA marki Mercedes Benz. O piękne makijaże zjawiskowych modelek z SPP Models zadbało ProAcademy School of Makeup. Partnerami wydarzenia był Grey Music Club, Mercedes Benz-Duda Cars, ProAcademy School of Makeup oraz SPP Models. [gm album=304]

Patronat medialny Feszyn.com

Share