Gwiazdy na Dzień Dziecka spełniły marzenie dziewczynki z zespołem Downa!

11 letnia Natalia Pietrzycka ma wiele marzeń, m.in. chciałaby zaśpiewać na scenie, jednak Trisomia 21 (tzw. zespół Downa) czasami utrudnia spełnianie tychże marzeń z uwagi na stereotypy.
Gwiazdy na Dzień Dziecka
 
    2 czerwca w swoim rodzinnym mieście Kaliszu, dzięki pomocy znanego muzyka Tomasza Luberta swoją szansę na debiut sceniczny otrzymała wyjątkowa dziewczynka Natalia Pietrzycka. W asyście chóru Happy Singers pod batutą Doroty Wróblewskiej, wspólnie z twórcą Virgin wykonała ona skomponowane przez artystę piosenki dziecięce o perypetiach Duszka Babu w ramach projektu promocji zdrowego trybu życia fundacji Pomaganie Jest Trendy i Luberty Pomagają.
 
    W akcji uczestniczyli również Ewa Lubert oraz aktor Mikołaj Krawczyk.
 
    Prócz kariery muzycznej, dziewczynka marzy również  o delfinoterapii oraz własnym laptopie, dlatego też fundacje podjęły się zebrania niezbędnych do tego celu funduszy poprzez wprowadzenie do sklepów spożywczych produktów z półki zdrowej żywności z wizerunkiem Duszka Babu, z których w 25% zyski fundacji przeznaczane są na pomoc dzieciom w Ugandzie, w 25% na rzecz organizacji ogólnopolskiej trasy zdrowego trybu życia (miejsca imprez w Polsce publikowane są na www.pomaganiejesttrendy.com.pl) , a aż 50% na pomoc potrzebującym z miast, w których sprzedaż produktów generuje zysk. W tym przypadku, zyski ze sprzedaży produktów w Kaliszu trafią na spełnienie marzeń Natalki . Produkty dostępne są w wielu sieciach handlowych i sklepach tradycyjnych, a także na stacjach benzynowych i w galeriach handlowych, gdzie fundacja realizuje stopniowo w całej Polsce punkty pomocy potrzebującym lokalnie pod nazwą “Babu Shop“.
 
    Dziewczynka marzy również o karierze modelki, dlatego też żona muzyka Ewa Lubert, zaprosiła Natalkę do udziału w pokazie mody, który odbędzie się 20 czerwca w Warszawie, a w którym utalentowana nastolatka ma wystąpić, prawdopodobnie u boku swojej idolki – Dody.
 
    Video relacje z tej wyjątkowej imprezy obejrzeć można pod linkiem: https://www.facebook.com/PomaganieJestTrendy/videos/2028187143891353/
 

Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ