Rosnąca popularność pierścionków ceramicznych

Pierścionki ceramiczne zdobywają serca kobiet na całym świecie, nowoczesna technologia w połączeniu ze srebrem 925 i cyrkoniami sprawia że nie można oderwać od nich wzroku. Dowiedz się więcej o tym jak są wykonywane.

Czym jest ceramika?

Nie jest to nic innego jak dobrze wypalona glina, która wcześniej zostaje odpowiednio uformowana i wysuszona. Jest to bardzo twardy i odporny na czynniki chemiczne i termiczne materiał, który można zabarwić na dowolny kolor, a następnie pokryć warstwą szkliwa, które będzie dodatkowo uwydatniało walory przedmiotu

Ostatnimi czasy na rynku jubilerskim pojawiły się pierścionki wykonane z masy ceramicznej.

Jest to przyjemna alternatywa dla złota czy srebra, które wchodząc w skład biżuterii w różnych ilościach ( próbach) może uczulać. Ceramika jest tworzywem antyalergicznym co jest jej dodatkowym atutem. 

pierścionki ceramiczne

Przeglądając sklepy internetowe z biżuterią ceramiczną można spotkać obrączki ceramiczne, pierścionki z cyrkoniami i innymi kamieniami, ale chyba najpiękniejszym połączeniem jest zestawienie ceramiki ze srebrem próby 925. Zestawienie srebra z czarną ceramiką przynosi na myśl ekskluzywne, szybkie samochody o czarnej, lśniącej karoserii. Nic więc dziwnego, że to panowie najczęściej sięgają po tego rodzaju zestawienie. Srebro próby 925 czy to w połączeniu z białą, czy z czarną ceramiką zawsze prezentuje się bardzo elegancko i luksusowo. Ale panie także znajdą dla siebie takie zestawienia, dodatkowo ozdobione cyrkoniami, które stają się taką małą kropeczką nad “i”, uzupełnieniem szykownych i nowoczesnych modeli.

Matowe lub błyszczące, białe lub czarne  pierścionki ceramiczne w połączeniu ze srebrem próby 925 będą pasowały do osób pewnych siebie, stanowczych i gotowych na wyzwania. Wytrzymałość tych pierścionków porównywalna z wytrzymałością metali szlachetnych pozwoli na swobodne noszenie tego rodzaju biżuterii, bez obaw przed jej zniszczeniem podczas pracy. Bez względu jednak na porę dnia czy dzień tygodnia, pierścionek będzie wyglądał zawsze pięknie i świeżo, jakbyśmy dopiero co go zakupili. Różnorodność modeli jakie proponują sklepy internetowe pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Popularność jaką cieszą się pierścionki ceramiczne wciąż wzrasta.

Są one o wiele tańsze od tradycyjnej biżuterii z metali szlachetnych. Ceramika jako piękne tło dla srebra próby 925 ( równie wytrzymałej jak sama ceramika) rozpoczyna nową erę nowoczesnej, naturalnej biżuterii, która będzie coraz częściej pojawiała się we współczesnej, nowoczesnej modzie.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze

PODZIEL SIĘ