Halloween inspiracje – GALERIA

halloween inspiracje

Przerażająca muzyka, straszne przebrania, czarownice, trupy…

W tym roku ostatnia noc października czyli Halloween  – przypada w niedziele. Warto już teraz zastanowić się nad odpowiednimi dekoracjami, stylizacją i pysznymi posiłkami. Halloween inspiracje – to zbiór najfajniejszych i najbardziej ciekawych pomysłów na przygotowanie niezapomnianej imprezy w własnym domu.

Halloween w Polsce

Halloween chociaż w naszym kraju obchodzone jest stosunkowo krótko, z roku na rok znajduje się coraz więcej ochotników. Ludzie przebierają się za różne potwory, postacie z bajek czy trupy.  Tworzą samodzielne dekoracje domów  czy mieszkań. Przygotowują cukierki dla przychodzących dzieci. Najczęśćiej w okresie Halloween jest po prostu impreza, muzyka i dobre jedzenie. Oczywiście, nie brakuje przeciwników Halloween. Są osoby, które uważają to wydarzenie za kult diabła i demonów. Warto jednak popatrzeć, z przymrużeniem oka na ten wyjątkowy zwyczaj i oddać się wodzy fantazji i dobrej imprezy.

Halloween inspiracje – Dekoracje

Pomysłów i inspiracji jest mnóstwo. Przygotowaliśmy kilka najciekawszych dotyczących dekoracji domu czy pokoju. Wiele z nich przedstawia tutorial – dzięki czemu dekorację możesz wykonać sam. Warto zwrócić uwagę na lampiony w kształcie kapelusza czarownicy, dekorację drzwi wejściowych czy duchy z balonów.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Halloween inspiracje – Jedzenie

Na Halloweenowej imprezie nie może zabraknąć jedzenia. Proste i znane Ci dania możesz przygotować w trochę inny bardziej upiorny sposób! Zobacz jak przygotować ciasteczka w kształcie duchów, jak zrobić ciasto które będzie wyglądało jak cmentarz, lub małe pajączki z parówek i ciasta francuskiego!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Halloween inspiracje – Stylizacje

Halloween bez odpowiedniej stylizacji będzie nudne, a impreza okaże się klapą. Dlatego już dziś, przeanalizuj i zainspiruj się najciekawszymi pomysłami na makijaż, przebranie czy odlotowe paznokcie.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

Polub nas na Facebooku

 

Fot.  Fot. Pinterest.com, Instagram.com, Mujer.info, MakeMeCake.Me, Feel Desain, Craftordiy.com, Nail Designs Journal, Cuded Art & Design,Halloweenmarket.ru, Cosmopolitan UK, Bloglovin, Spoonful, Michaels Stores, Handimania, Grillo Designs, Femme.se, Eeriezone.com

Share