Halloween inspiracje – GALERIA

Przerażająca muzyka, straszne przebrania, czarownice, trupy…

W tym roku ostatnia noc października czyli Halloween  – przypada w niedziele. Warto już teraz zastanowić się nad odpowiednimi dekoracjami, stylizacją i pysznymi posiłkami. Halloween inspiracje – to zbiór najfajniejszych i najbardziej ciekawych pomysłów na przygotowanie niezapomnianej imprezy w własnym domu.

Halloween w Polsce

Halloween chociaż w naszym kraju obchodzone jest stosunkowo krótko, z roku na rok znajduje się coraz więcej ochotników. Ludzie przebierają się za różne potwory, postacie z bajek czy trupy.  Tworzą samodzielne dekoracje domów  czy mieszkań. Przygotowują cukierki dla przychodzących dzieci. Najczęśćiej w okresie Halloween jest po prostu impreza, muzyka i dobre jedzenie. Oczywiście, nie brakuje przeciwników Halloween. Są osoby, które uważają to wydarzenie za kult diabła i demonów. Warto jednak popatrzeć, z przymrużeniem oka na ten wyjątkowy zwyczaj i oddać się wodzy fantazji i dobrej imprezy.

Halloween inspiracje – Dekoracje

Pomysłów i inspiracji jest mnóstwo. Przygotowaliśmy kilka najciekawszych dotyczących dekoracji domu czy pokoju. Wiele z nich przedstawia tutorial – dzięki czemu dekorację możesz wykonać sam. Warto zwrócić uwagę na lampiony w kształcie kapelusza czarownicy, dekorację drzwi wejściowych czy duchy z balonów.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

[gm album=99]

Halloween inspiracje – Jedzenie

Na Halloweenowej imprezie nie może zabraknąć jedzenia. Proste i znane Ci dania możesz przygotować w trochę inny bardziej upiorny sposób! Zobacz jak przygotować ciasteczka w kształcie duchów, jak zrobić ciasto które będzie wyglądało jak cmentarz, lub małe pajączki z parówek i ciasta francuskiego!

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

[gm album=100]

Halloween inspiracje – Stylizacje

Halloween bez odpowiedniej stylizacji będzie nudne, a impreza okaże się klapą. Dlatego już dziś, przeanalizuj i zainspiruj się najciekawszymi pomysłami na makijaż, przebranie czy odlotowe paznokcie.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcia

[gm album=101]

Polub nas na Facebooku

 

Fot.  Fot. Pinterest.com, Instagram.com, Mujer.info, MakeMeCake.Me, Feel Desain, Craftordiy.com, Nail Designs Journal, Cuded Art & Design,Halloweenmarket.ru, Cosmopolitan UK, Bloglovin, Spoonful, Michaels Stores, Handimania, Grillo Designs, Femme.se, Eeriezone.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Najbardziej smakowity weekend tej jesieni nadchodzi! Poczujcie zapach pysznych ciast,…