Hit modowy jest już w Polsce!

Eleganckie pudełko pełne modnych dodatków z dostawą do domu? Jedna, stała cena i co miesiąc nowy zestaw skomponowany przez stylistów – m.in. kolczyki, apaszka, portfel – a to wszystko za 59,90 zł w miesięcznym abonamencie? Takie przyjemności gwarantuje tylko klub zakupowy FULL OF FASHION!

Stylizacja 1_FULL OF FASHIONStylizacja FULL OF FASHION

Współczesny rynek modowy zasypuje nas propozycjami, łatwo pogubić się w gąszczu ofert. FULL OF FASHION pozwala oszczędzić czas i pieniądze. To idealne rozwiązanie dla osób, którym bliska jest idea „smart shoppingu” –połączenia dobrej jakości produktów z rozsądną ceną. Dodatkową zaletą klubu jest wygodna i przyjazna forma zakupów podobna do prenumeraty ulubionego magazynu. Do wyboru jest kilka rodzajów abonamentu, który opłacany jest jeden raz. Istnieje także opcja zakupu na prezent – to doskonałe rozwiązanie dla Panów, którzy chcą sprawić swojej ukochanej miłą niespodziankę, a nie mają czasu na tzw. „bieganie po sklepach”.

Stylizacja 2_FULL OF FASHIONStylizacja FULL OF FASHION

Każda kobieta ubiera się tak, by czuć się dobrze i pewnie, dlatego na FULL OF FASHION można wybrać jeden z trzech różnych zestawów: Street & Fashion – dla kobiet, które łączą luz, modę i wygodę, – styl Chic & Classic – dla tych, które
są wierne klasyce w najlepszym wydaniu oraz styl Color & Trendy dla pań, które lubią wyróżnić się kolorem i eksperymentować z modą.

Zestaw_1_ChicClassic_FULLOFFASHIONZestaw 1 Chic Classic FULL OF FASHION

Naszyjnik_Color_Trendy_FULLOFFASHIONNaszyjnik Color Trendy FULL OF FASHION

FULL OF FASHION to miejsce zakupów oraz spotkań miłośników mody.
Na stronie można obejrzeć filmy z poradami stylistki oraz zdjęcia
z przykładowymi stylizacjami.  Platforma FULL OF FASHION to źródło inspiracji dla kobiet, które  pragną znaleźć swój styl, to miejsce ciekawych pomysłów i kreacji, to przestrzeń pełna mody!

 Naszyjnik_StreetFashion_FULLOFFASHIONNaszyjnik Street Fashion FULL OF FASHION

Zestaw_1_Color_Trendy_FULLOFFASHIONZestaw 1 Color Trendy FULL OF FASHION

O FULL OF FASHION

Najnowszy na polskim rynku  projekt e-commerce działający w oparciu o system subskrypcji.  Co miesiąc klub zakupowy proponuje kobietom trzy różne zestawy akcesoriów modowych w stylach Chic&Classic, Street&Fashion, Color&Trendy. W każdym z nich znajdują się starannie wybrane przez stylistów modne dodatki (m.in. kolczyki, bransoletki, portfele, apaszki). Pudełko, którego wartość rynkowa to ok. 200 złotych dla Klientek klubu dostępne jest za 59,90 złotych.

www.fulloffashion.pl

Facebook

Share