Horoskop biznesowy na luty 2022

HOROSKOP BIZNESOWY LUTY 2022

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycje biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                    

Ogólna prognoza: Przed Tobą jeden z lepszym miesięcy w roku. Wszystko układać się będzie po Twojej myśli.

Zagrożenia: Skupiając się na dotychczasowych sukcesach, możesz osiąść na laurach. Zatrzymać Cię też mogą zrealizowane już marzenia, jeśli nie postawiłaś sobie nowego celu.

Szanse: Najciemniej zawsze pod latarnią. Jeśli potrzebujesz wsparcia, szukaj go najbliżej siebie, bo właśnie w lokalnym środowisku odnajdziesz to, czego potrzebujesz.

Rada: Każdy koniec jest początkiem nowego etapu, a Ty nie musisz się zatrzymywać.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Powoli, ale konsekwentnie realizować będziesz swój cel. Pod koniec miesiąca uda Ci się osiągnąć mały sukces, który podsumuje Twoje wysiłki.

Zagrożenia: W twojej przestrzeni pojawiać będą się różne osoby, każda z inną radą. Uważaj nie tylko na „dobre rady”, ale i plotki, a nawet pomówienia. To rywalki drżące ze strachu. 

Szanse: Okazji do nowych działań będzie wiele, ale musisz je dostrzec. Niestety nikt Ci nie wskaże palcem, po co warto sięgnąć. Zaufaj kobiecej intuicji!

Rada: Nie rób nic pod wpływem impulsu. Pamiętaj, że w biznesie rozwaga jest równie wskazana, co ryzyko. 

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Miesiąc minie Ci spokojnie i płynnie. Do wielu spraw podchodzić będziesz emocjonalnie, a nie racjonalnie. To może Cię zgubić.

Zagrożenia: Konkurencja wnikliwie Cię obserwuje i próbuje wyprzedzić Twoje działania. W lutym musisz być wyjątkowo dyskretna i nie ufać nawet współpracownikom.

Szanse: Mimo kłód rzucanych Ci pod nogi przez rywali, los będzie wskazywał Ci właściwy kierunek. Jeśli cokolwiek pójdzie nie po Twojej myśli, to zostaw to na chwilę. Zobaczysz co się zadzieje.

Rada: Cokolwiek będą mówić, ufaj sobie!

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: W tym miesiącu znaczący dla Ciebie będą ludzie. Podejmować będziesz wiele rozmów biznesowych i zawierać będziesz nowe kontrakty.

Zagrożenia: Wszelkie niepowodzenia traktować będziesz bardzo emocjonalnie, a odmowę Twojej propozycji – bardzo osobiście. Często dopadać Cię może smutek i żal.

Szanse: Negocjuj, rozmawiaj i walcz do końca. Duża elastyczność i dystans do siebie pomoże Ci rozwiązać każdą sprawę tak, abyś była w pełni zadowolona.

Rada: Wykorzystaj swoje mocne strony i na nich się skupiaj!

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Wiele uda Ci się osiągnąć, dzięki swojej pracowitości i włożonym wysiłkom. Sprzyjać Ci też będą okoliczności, w jakich się znajdziesz. Możliwe dodatkowe wpływy finansowe.

Zagrożenia: Możliwe przepracowanie i brak odpoczynku. Pojawi się ryzyko osłabienia organizmu, a nawet wypalenia. Musisz wiedzieć, kiedy zwolnić tempo.

Szanse: Pojawi się okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy małym nakładem energii. Warto ją wykorzystać, bo nauczysz się oszczędzać czas na tym, co efektywne. 

Rada: Zadbaj o siebie. Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Motorem napędowym w tym miesiącu będą twoje marzenia. Poziom pracowitości będzie wzrastać wraz z wiarą, że osiągnięcie sukcesu jest na wyciągnięcie ręki. Ponadto, okażesz wsparcie swojemu partnerowi biznesowemu, który znajdzie się w tarapatach. 

Zagrożenia: Możliwe szybkie spadki energii i chwilowe zniechęcenie, które na jakiś czas może Cię zatrzymać. Stale będziesz potrzebował bodźców motywacyjnych.

Szanse: Możesz liczyć na znaki od losu, które będą ukierunkowywały cię w chwilach zwątpienia. Możliwe nowe współprace i zaproszenia do ciekawych projektów.

Rada: Miej jasno sprecyzowany cel, do którego będziesz konsekwentnie podążał.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Miesiąc minie rutynowo, bez niespodzianek. Raczej działać będziesz zgodnie z planem, nie wychodząc poza schemat. Podejmować będziesz tylko krótkoterminowe działania, zostawiając na marzec te dalekosiężne plany.

Zagrożenia: Będziesz się musiał ponownie zmierzyć z niezakończonymi problemami. Ktoś złoży Ci ponownie ofertę, którą kiedyś odrzuciłaś. Propozycja będzie dla Ciebie niekorzystna.

Szanse: Szansą na zdecydowany rozwój w tym miesiącu będzie wyjście ze strefy komfortu. Jeśli zdecydujesz się działać niestandardowo, to luty będzie znaczącym miesiącem.

Rada: Wszystko ma swój czas i nie warto pewnych wydarzeń sztucznie przyśpieszać.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Przed Tobą miesiąc bogaty w niespodzianki i wyzwania. Będziesz też dokonywał rozliczeń i podsumowań swoich dotychczasowych działań. Uda Ci się dojść do mądrych wniosków, a na ich podstawie obrać nowy kierunek rozwoju.

Zagrożenia: Musisz uświadomić sobie, że potrafisz samodzielnie podejmować decyzje. W innym wypadku, słuchając tzw. dobrych rad dokonać błędnych wyborów.

Szanse: Będziesz miał okazję odnowić stare kontakty, które okażą się teraz bardzo cenne. Osoby, z którymi nie było Ci kiedyś po drodze, staną się w Twoich oczach bardziej atrakcyjne.

Rada: Nie pal za sobą mostów. Bądź otwarty osoby powracające.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      

Ogólna prognoza: Przed Tobą trudny miesiąc. W najbliższych tygodniach możesz doświadczać porażek, które źle będziesz znosiła. Jednak pamiętaj, że niepowodzenie uczy wytrwałości i tak naprawdę prowadzi do sukcesu.

Zagrożenia: Działanie pod wpływem presji czasu i wypowiedzianych wcześniej obietnic może doprowadzić Cię do zguby. Załatwianie spraw szybko i podpisywanie dokumentów oparte na zaufaniu również okaże się dużym zagrożeniem dla Twojego biznesu. 

Szanse: Jeśli intuicja podpowiadać Ci będzie wstrzymanie się od pewnych działań, to zaufaj wewnętrznemu głosowi. Wykorzystaj umiejętność asertywności i chłodnej oceny sytuacji, bo to pomoże Ci uniknąć zagrożeń.

Rada: Działaj rozważnie, a inwestuj tylko krótkoterminowo.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01   

 Ogólna prognoza: Wiele spraw ulegnie zatrzymaniu, a swoje działania będziesz musiał spowolnić. Może pojawić się konieczność zmiany planów, czego nie lubisz. Niektóre ważne spotkania zostaną niespodziewanie odwołane i przeniesione nawet na marzec.

Zagrożenia: Odczuwać będziesz dysonans między tym, czego pragniesz, a tym co dzieje się wokół. Będziesz chciał działać z większym zapałem i dynamiką, ale energia wokół Ciebie będzie spowolniona. Przygotuj się na przeszkody.

Szanse: Będziesz mógł bazować na dostępnych zasobach i zgromadzonych środkach. Korzystaj też z bazy lojalnych partnerów biznesowych.

Rada: Nie skupiaj się na tym, co na ten moment jest nieosiągalne, a doceniaj to co masz.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Przed Tobą bardzo intensywny i trudny miesiąc. Przygotuj się na liczne przeszkody i nowe wyzwania, które spowodują, że wiele działań będziesz musiał wykonywać ponownie. Metodą prób i błędów będziesz próbował ruszyć do przodu.

Zagrożenia: Dobrze oceniaj intencje ludzi pojawiających się w Twojej przestrzeni. Ktoś będzie próbował wprowadzić Cię w błąd, aby Twoim kosztem się wzbogacić.

Szanse: Korzystaj z gotowych i sprawdzonych rozwiązań. Staraj się ułatwiać pracę, bazując na tym, co znasz i czego jesteś pewien. Szukaj odpowiedzi na nurtujące pytania we własnym wnętrzu i analizie bogatego doświadczenia. 

Rada: Jeśli coś się teraz nie udaje, nie oznacza, że nie uda się nigdy.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Pojawią się możliwości do dokonania korzystnych inwestycji. Wykorzystaj energię tego miesiąca na powiększanie swoich zasobów i inwestowanie w swój biznes. Wiele spraw będzie się działo swoim tempem i niczego nie będziesz musiał przyśpieszać.  

Zagrożenia: Poleganie na innych i poszukiwanie inspiracji w doświadczeniach swoich partnerów nie wyjdzie Ci na dobre. Ktoś może Cię posądzić o kopiowanie.

Szanse: Warto teraz reaktywować zainicjowane kiedyś projekty, które stanęły w miejscu. Wystarczy, że je zmodyfikujesz, a posłużą Ci w dalszej pracy.

Rada: Nie zniechęcaj się przy pierwszej przeszkodzie, bo prawdopodobnie jest ona znakiem.

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share