Horoskop biznesowy na styczeń 2023

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Przed Tobą dobry miesiąc, w jaki wejdziesz z dużym optymizmem. Doświadczysz wiele chwil radości. Uda Ci się też zrealizować kilka ważnych zadań. Zauważysz, że Wszechświat sprzyja Ci w każdej inicjatywie.

Zagrożenia: Jedynym zagrożeniem na ten miesiąc są Twoje emocje i uległość w stosunku do osób potrzebujących pomocy. Bowiem, ktoś, a kobieta – może wykorzystać Twoją dobroć.  

Szanse: Szukaj okazji do zapełniania luk i braków, gdyż będziesz potrafiła zaspokoić potrzeby swoich odbiorców, co zapewni Ci nowych klientów i dodatkowe wpływy.

Rada: Nie rób nic na siłę, gdyż nie musisz niczego nikomu udowadniać.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Wraz z Nowym Rokiem wystrzelisz jak z torpedy. Będziesz pracowała, realizowała nowe pomysły i wcielała w życie dawne plany, które trzeba było zawiesić. Los będzie umożliwiał Ci realizację wszystkich założeń. Będziesz też mogła liczyć na wsparcie bliskich pracowników i partnerów biznesowych.

Zagrożenia: Nie będzie korzystne dla Ciebie wchodzenie w nowe kooperacje i współprace, szczególnie z kobietami. Wpływowa kobieta o ciemnych włosach będzie chciała wykorzystać Cię do realizacji własnych celów, na czym wiele stracisz.  

Szanse: Szansą będzie wiara w lepsze jutro, bez względu na to co kiedyś się wydarzyło. Nie powinnaś rozpaczać za tym co się nie udało, tylko skupić się na przyszłości.

Rada: Bądź ostrożna wobec nowo poznawanych ludzi. Nie każdy zasługuje na zaufanie.  

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Pojawią się nowe możliwości i narzędzia do działania. Będziesz też otwierała się na pozyskanie nowych funduszy, np. z dotacji europejskich, aby rozwijać swój biznes. Chętnie też uczyć się będziesz nowego rzemiosła.  

Zagrożenia: Niewskazane są teraz podróże służbowe i nawiązywanie nowych kontraktów. Nie jesteś jeszcze gotowa, aby zaoferować tyle, co oczekiwaliby potencjalni partnerzy.  

Szanse: Szansą dla Ciebie w tym miesiącu będzie asertywność, siła charakteru i ambicja. Upatruj szans w sobie, tj. we własnym potencjale, wiedzy i kompetencjach.  

Rada: Próbuj, działaj, poprawiaj – w przyszłości zbierzesz tego owoce.  

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Postawiłaś sobie na ten rok nowe cele, ale trudno będzie je od razu realizować. Będziesz miała wrażenie, że los nie sprzyja Ci wykonywaniu nowych zadań. Dlatego skoncentrujesz się na bieżącej i zaległej działalności.  

Zagrożenia: Ktoś może zachęcać Cię do podejmowania nieznanej Ci inwestycji. Uważaj, bo osoba ta będzie miała bardzo mocne i przekonujące argumenty. Nie zdając sobie sprawy, że jesteś manipulowana możesz paść ofiarą przestępstwa finansowego.

Szanse: Wróć do niezamkniętych projektów i zakończ rozpoczęte inicjatywy. Przekonasz się, że mają one szansę na sukces i nie warto o nich zapominać.  

Rada: Skoncentruj się na przeszłości, bo tam jeszcze wiele jest do zrobienia.  

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Styczeń będzie dla Ciebie miesiącem działania w parze lub zespołowo. Często polegać będziesz na doświadczeniu i wiedzy innych, ale też sama będziesz uczyć innych. Dlatego otwórz się na ludzi i w nich poszukuj inspiracji do własnego rozwoju.  

Zagrożenia: Ktoś będzie chciał Cię oszukać, aby na Twojej naiwności i osłabionej czujności zarobić. Ta sytuacja mocno Cię dotknie ambicjonalnie. Uważaj!

Szanse: Skoncentruj się na posiadanych zasobach. Ucisz potrzebę pędzenia za nowościami i pomnażania majątku, a dzięki temu zaoszczędzisz czas, zdrowie i finanse.  

Rada: Cały czas musisz zachowywać ostrożność wobec osób, z którymi współpracujesz.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Padniesz ofiarą pomówień i plotek, dlatego nastawiaj uszu i wnikliwie słuchaj co o Tobie mówią inni. Trochę w tych plotkach będzie prawdy. Przed Tobą miesiąc trochę nerwowy i niespokojny, ale twórczy i owocny pod względem finansów.

Zagrożenia: Niespodziewanie pewien mężczyzna zawróci Ci w głowie. Może on namieszać też w Twoim życiu uczuciowym, przez co zamiast na pracy skupisz się na budowaniu nowej relacji romantycznej.  

Szanse: Miej oczy szeroko otwarte, gdyż wszelkie szanse na pójście na przód pojawią się znienacka. W razie potrzeby przychylność znajdziesz u mężczyzn i z nimi załatwiaj interesy.  

Rada: Często nie będziesz wiedziała co masz robić, dlatego zadbaj o równowagę emocjonalną.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Będziesz podejmowała kilka strategicznych decyzji. Całość Twoich działań w tym miesiącu będzie wieloetapowa, a każdy etap będzie znaczący. Otworzysz się też na nową wiedzę, np. zapiszesz się na nowy kurs, weźmiesz udział w warsztatach itp.  

Zagrożenia: W pewnym momencie możesz się zablokować i zniechęcić do działań przez ograniczenia mentalne. Brak wiary we własne możliwości może okazać się hamujący.

Szanse: Warto odkopać zawieszone projekty i na nowo zacząć je realizować, inaczej. Pamiętaj jednak, aby nie powielać starych schematów i unikać tych samych błędów.  

Rada: Znajdź w sobie spokój i zadbaj o równowagę emocjonalną.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: W tym miesiącu czeka Cię niewiele zmian. Nie nastawiaj się na nowości, a raczej na konieczność kontynuacji rozpoczętych wcześniej działań. Pewne sprawy będziesz też musiała zawiesić lub nawet zrezygnować z walki o coś co wydaje się niezbędne.

Zagrożenia: Powtarzanie tych samych schematów i działanie według sztywno ułożonego planu może zatrzymywać Cię w miejscu. Pozwól sobie na popełnianie błędów i drobne niedociągnięcia. Bądź bardziej elastyczna, a swój grafik zmieniaj według pojawiających się wydarzeń.  

Szanse: Konsekwencja i upór sprawią, że przekonasz kogoś do siebie. Osiągniesz każdy cel tylko ambicją i uporem.

Rada: Wyjdź poza schematy i zacznij patrzeć szerzej.  

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Kropla drąży skałę i przekonasz się o tym właśnie w styczniu. Nie postawisz sobie wielkich celów i nie będziesz chciała od razu zdobyć najwyższej góry świata. Będziesz za to krok po kroku wykonywała swoje zadania. Wiesz do czego dążysz i jaki temu przyświeca cel, więc o motywację nie musisz się martwić.

Zagrożenia: Zagrożeniem może być krótkie lenistwo i potrzeba zbyt częstego nagradzania siebie za wkład jaki włożysz. To może Cię zachęcać do zbyt częstych przerw w pracy.  

Szanse: Jeśli nie jesteś pewna co masz zrobić lepiej zatrzymaj się o obserwuj. Zbawienne dla Ciebie okaże się też milczenie, wtedy kiedy jest to niezbędne.  

Rada: Znajdź czas na rozwój duchowy, bo to korzystnie przełoży się na efektywność w biznesie.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Ruszysz z nowym projektem. Na razie będą to zapowiedzi oraz badanie rynku, ale już będziesz wiedziała czego chcesz. Znajdziesz nowy sposób na wyjście z kłopotów. Gdy zaczniesz analizować pojawiające się trudności, znajdziesz rozwiązania. Nie traktuj ich jak przeszkody, tylko cenne informacje.

Zagrożenia: Zagrożeniem będzie dla Ciebie niechęć do zmiany myślenia o trudnościach w rozwoju biznesu. Brak jasności umysłu zatrzymywać Cię w jednym miejscu.

Szanse: Powinnaś przerwać łańcuch powtarzalności i powierzchowności. Wprowadź innowacje i przyciągnij klientów czymś, czego jeszcze w Twojej firmie nie było.

Rada: Warto marzyć, bo spełnisz marzenia. Musisz tylko zmieniać drogi do ich realizacji.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Spodziewaj się przewidywalnego i mało zaskakującego miesiąca. Trochę możesz czuć rutyny i znużenia pod koniec stycznia z powodu stale wykonywanych tych samych działań. A wcale nie muszą one być mało atrakcyjne, gdyż możesz je unowocześnić. Na pewno Twoi stali klienci i potencjalni odbiorcy docenią nowy image firmy.

Zagrożenia: Możliwa ostra kłótnia z kobietą zajmującą ważną pozycję w Twoim biznesie. To starcie dwóch tytanów odbije się na funkcjonowaniu biznesu w styczniu.

Szanse: Nie bój się podejmować samodzielnych, nawet ryzykownych decyzji. Na niektóre sprawy nie potrzebujesz doradców i konsultacji ze specjalistą. Poza tym, sama najlepiej wiesz, co jest dobre dla Twojej firmy. Instynkt przedsiębiorcy zaprowadzi Cię do sukcesu.

Rada: Miej odwagę robić swoje. Nie gaś ognia, który w Tobie się pali.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Mimo uporczywych Twoich starań niestety nie uda Ci się zrealizować wszystkich założonych planów na ten miesiąc. Sama też ostrożnie podchodzić będziesz do niektórych punktów planu widząc, że okoliczności nie sprzyjają jego realizacji.

Zagrożenia: Pewna kobieta spod znaku Raka, Skorpiona lub Ryb wciągnie Cię w skomplikowaną sytuację biznesową. Trudno będzie Ci się z niej wycofać.  

Szanse: Szansą dla Ciebie będzie pokora i duża ostrożność. Warto, abyś trzy razy zastanawiała się w co inwestować energię, czas i pieniądze.

Rada: Nie martw się na zapas, a zmartwienia zamień na ostrożność.

Horoskop przygotowała:

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Trzydziesty rok życia, w oczach wielu kobiet, to przełomowy okres.…