Hultaj Polski – ubrania, w których wyróżnisz się z tłumu!

Marzyciel, buntownik, nonkonformista, współczesny hultaj. To właśnie z myślą o nim swoje oryginalne kolekcje tworzy marka odzieżowa Hultaj Polski. Wiek i płeć nie mają znaczenia – w ofercie marki znajdują się modele dla dorosłych, jak i dzieci, które świetnie komponują się zarówno ze stylem sportowym, jak i eleganckim.

Rodzinna marka z charakterem

Historia powstania Hultaja Polskiego sięga 2010 roku, a pomysł zrodził się z wielkiej potrzeby zmiany dotychczasowego życia. Założycielka marki – Anka Jankowska-Wiśnios, która przez wiele lat zawodowo związana była z teatrem, a także jej mąż Marcin pragnęli więcej czasu poświęcać sobie i swojej córce, która tęskniła i mocno odczuwała nieobecność rodziców w domu.

Hultaj Polski

Zdecydowaliśmy, że fajnie byłoby znać swoją rodzinę i pracować razem. Szukaliśmy pomysłu, który łączyłby nasze umiejętności – teatralne zacięcie, wyobraźnię, mężowską pasję fotograficzną i – padło na ubrania – powiedziała nam projektantka.

Doświadczenie w projektowaniu kostiumów do spektakli, niezwykła wyobraźnia oraz czerpanie pomysłów z codziennego życia sprawiają, że marka charakteryzuje się oryginalnym i niebanalnym stylem, a obok jej produktów nie sposób przejść obojętnie.

Hultaj Polski

Hultaj Polski szyje dla Hultajów

Początkowo Hultaj Polski był marką dziecięcą, ale szybko się okazało, że nietypowe projekty, wśród których możemy znaleźć m.in.: koszulki, sukienki, bluzy, spodnie, płaszcze oraz kaptury wzbudzają duże zainteresowanie również dorosłych. W ten sposób marka odzieżowa zaczęła ubierać całą rodzinę, od wnuków po dziadków.

O swoim idealnym kliencie mówią, że to dziki mieszkaniec współczesności, a ubrania, które nosi, muszą być wygodne, proste, a jednocześnie wyróżniać go z tłumu. Lubi zaskakujące materiały, wybuchowe kolory, choć czasem preferuje eleganckie połączenia szarości i czerni…

Ubieramy tych, którzy wiedzą, kim są. Nie boją się spojrzeń innych ludzi, nie denerwuje ich bycie w centrum zainteresowania. W sposób naturalny naszymi klientami są często w związku z tym aktorzy, muzycy, dziennikarze, szefowie biznesów – ludzie pracujący na własnych zasadach – mówi projektantka.

Ubrania z historią w tle

Hultaj Polski nie boi się wyzwań, a w ubraniach marki często możemy zauważyć inspirację kostiumami oraz elementy nawiązujące do strojów historycznych.

Ogromnym sukcesem okazały się kaptury, które marka oferuje w wielu wersjach kolorystycznych i tkaninowych. Na uwagę zasługują cieszące się niebywałą popularnością w ostatnim czasie wersje Incognito, z wysokim golfem, chroniące twarz i szyję.

Marka, która projektuje ubrania dla całej rodziny – Turbo Rodziny – jak nazywa swoich klientów, posiada w swoim sklepie również propozycje takich samych zestawów dla mamy i córki oraz taty i syna, co jest zdecydowanie ciekawą propozycją wyróżnienia się z tłumu, a także idealnym prezentem dla bliskich.

Gdzie można kupić ubrania?

Wszystkie produkty można kupić w sklepie online https://sklep.hultajpolski.pl/, a w razie pytań, zadzwonić, żeby zapytać o szczegóły. Marka zachęca też do zapisania się do grupy na Facebook’u, gdzie odbywają się przedsprzedaże, wyprzedaże i konkursy.

Hultaj Polski

Fanpage https://www.facebook.com/HultajPolski/

Strona internetowa https://sklep.hultajpolski.pl/

Instagram https://www.instagram.com/hultajpolski/?hl=pl

Grupa na Facebook’u https://www.facebook.com/groups/hultajpolski/

Anna Abramowska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Badania hormonalne stanowią niezwykle istotny element diagnostyki klinicznej i to…