Wirtualne zakupy w CROCS. Nowość – wirtualny asystent.

Wirtualne zakupy w CROCS

Nowa usługa w salonach CROCS – wirtualny asystent. Poczuj się jak w sklepie bez wychodzenia z domu! Stając naprzeciw problemom, z którymi wszyscy zmagamy się w tym niezwykle trudnym czasie, marka CROCS postanowiła ułatwić Klientom dostęp do ich ulubionych butów.

Lubisz zakupy w salonach CROCS?

Nie rezygnuj z nich! Kupuj komfortowo bezpośrednio z kanapy. Zadzwoń, a realny asystent/sprzedawca zabierze Cię w wirtualną podróż po salonie CROCS. Pomimo, że nie marka nie może gościć Cię w sklepie tak jak odbywało się to dotychczas, nie oznacza, że nie może tego zrobić w inny sposób. Korzystając z pomocy technologii postara się zapewnić Ci jak najlepszą obsługę. Dla korzystających z nowej usługi marka przewidziała specjalne, dodatkowe rabaty!

Chcesz poznać najnowszą kolekcję, zobaczyć buty z bliska, otrzymać pomoc przy dopasowaniu rozmiaru?

Zadzwoń do salonu z włączoną kamerką poprzez aplikację WhatsApp. Przywita Cię pracownik sklepu i poprzez przekaz video postara się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz zaprezentować interesujące Cię modele Crocsów. Jeśli chcesz tylko porozmawiać, wykonaj standardowe połączenie. Codziennie na polskiej stronie marki znajdziesz nowy numer telefonu do salonu, który aktualnie pełni dyżur asystencki. Telefon do asystenta dostępny jest tu www.crocs.pl  

Wirtualne zakupy w CROCS

Share