Idealna biżuteria na Walentynki – jaka powinna być?

Dzień Świętego Walentego coraz bliżej, a Ty nadal zastanawiasz się czym zaskoczyć swoją drugą połówkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – Walentynki to doskonały czas na podarowanie biżuterii. Szczególnie jeśli nasza ukochana nie była zadowolona z prezentu gwiazdkowego. 

Biżuteria na Walentynki – jaką dobrać?


Biżuteria od wieków jest symbolem luksusu i uznania. Nic więc dziwnego, że codziennie obdarowywane są nią tysiące kobiet (i nie tylko). Jednak, by nie popełnić błędu podczas wybierania biżuterii na prezent na Walentynki, warto poznać jej symbolikę i przeznaczenie. Podstawą w wyborze są dwie kwestie:

rodzaj relacji – jeśli biżuteria ma być przeznaczona np. dla mamy lub babci, lepiej zamiast pierścionka, podarować jej naszyjnik jako symbol wdzięczności lub kolczyki. Gdy jest to nasza partnerka, należy skupić się na stażu związku i potrzebach drugiej strony. Pierścionki symbolizują obietnicę, dlatego, jeśli nie chcemy na tę chwilę jej składać, neutralnym rozwiązaniem będzie także naszyjnik, np. z drogocennymi kamieniami lub efektowna bransoletka.

styl osoby obdarowywanej – biżuteria ma za zadanie podkreślać nasz charakter, styl ubioru, osobowość. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się, jaki rodzaj biżuterii będzie pasować do naszej obdarowywanej – klasyczna elegancja, boho, a może minimalizm? W każdy z nich wpisują się naszyjniki serce, biorąc pod uwagę szeroki wachlarz zdobień i użytych do nich kamieni szlachetnych.

Srebrne naszyjniki jako prezent Walentynkowy

Naszyjniki serce stanowią jedną z najbardziej unikalnych form biżuterii, który możemy idealnie dopasować do naszej Walentynki, pokazując jej naszą miłość i szacunek. Szczególnie jeśli jest to biżuteria srebrna z kamieniami szlachetnymi. Wtedy nasze możliwości są nieograniczone – kolory kamieni, rodzaje zdobień i style sprawiają, że każdy z nich jest wyjątkowy. Przykładowo, naszyjnik serce z niebieskimi diamentami świetnie podkreśli kolor tęczówki osoby obdarowywanej. Z kolei wisiorek z czerwonymi granatami jeszcze bardziej okaże nasze gorące uczucie i namiętność. Naszyjnik z zielonym perydotem będzie idealnie komponował się z jasną karnacją, zielonymi oczami i rudymi włosami. Oczywiście jest to tylko podpowiedź – w wyborze biżuterii nie ma sztywnych ram i możemy opierać się na naszym guście oraz intuicji.

Podsumowując, biżuteria na Walentynki w postaci naszyjników ze szlachetnymi kamieniami to doskonały pomysł na prezent. Niezależnie od stopnia zażyłości jaka nas łączy z osobą obdarowywaną, czy też jej stylu.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kiedy nadchodzi zima, dni stają się coraz mroźniejsze, a aura…