Idealny prezent na walentynki dla dziewczyny: coś więcej niż kwiaty i słodycze!

Idealny prezent na walentynki dla dziewczyny

Jeśli w głębi serca czujesz, że spotykasz się z tą jedyną, bez której nie wyobrażasz sobie życia, pokaż jej to. Niech 14 lutego będzie nie tylko zwyczajnie odbębnionym świętem. Ten dzień jest po to, abyś mógł wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Jak zorganizować idealny prezent na walentynki dla dziewczyny? Przeczytaj i sprawdź.

Prezent na walentynki dla dziewczyny: niech to nie będzie przedmiot

Po pierwsze i najważniejsze, aby zrobić prawdziwe wrażenie na swojej kobiecie, powinieneś wiedzieć, że w cenie jest coś więcej niż kwiaty oraz słodycze. Wyjdź poza definicję prezentu, którą znasz, na rzecz czegoś zupełnie nowego: atrakcji, która da waszej dwójce niezapomniane wspomnienia. 

Zorganizuj jej niespodziankę w podstępny sposób. Najważniejsze w niej jest to, aby nie dowiedziała się o wszystkim przed 14 lutego. W razie potrzeby poproś o pomoc jej znajomych, najlepszą przyjaciółkę czy inne koleżanki. Dzięki nim będziesz wiedział, co twoja ukochana sobie ceni, a czego lepiej unikać. Pamiętaj jednak, że prezent na walentynki dla dziewczyny powinien być przede wszystkim zaskakujący!

Powiedz jej, że nie planujesz niczego w walentynki

Dobrze przeczytałeś! Skłam z premedytacją, aby jej zaskoczenie 14 lutego było jeszcze większe. Dzięki temu nie tylko będziesz mógł swobodnie pracować nad niespodzianką, ale również mieć zupełną dowolność wyboru atrakcji. 

Jeśli za tym pomysłem idą gradowe chmury w postaci sprzeczki czy kłótni… Przetrzymaj to! Jeśli będziesz w zmowie z jej koleżankami, one zatroszczą się o to, aby twoja ukochana nie obraziła się na amen. 

Zanim przejdziesz do głównej niespodzianki…

Buduj napięcie stopniowo. Jest to bardzo duża sztuka, a praktykują ją wprawieni mężczyźni, którzy są w związkach od dłuższego czasu. Nie wątpię jednak, że ci się uda! Potraktuj to jako kolejne wyzwanie, któremu powinieneś podołać. Tak więc do dzieła!

#1 Od samego rana bądź miły i uprzejmy: przywitaj ją śniadaniem do łóżka czy porannym masażem. Jeśli nie mieszkacie razem, zrób jej niespodziankę bukietem kwiatów. Na pewno ten mały foch, spowodowany twoją wcześniejszą deklaracją, przejdzie jej od razu. 

#2 Wyglądaj nienagannie: wyprasowana koszula lub jej ulubiona koszulka na tobie sprawią prawdziwą radość!

#3 Zapewniaj ją cały czas, że wieczorem planujesz seans filmowy, o którym opowiesz jej później.

#4 Gdy nadejdzie odpowiedni moment, po prostu każ jej się ubrać i zabierz w wybrane przez ciebie miejsce. Jeśli chcesz, możesz skorzystać z pomocy zmotoryzowanego kolegi lub jej koleżanki, co dodatkowo spotęguje zaskoczenie. 

Prezent na walentynki dla dziewczyny: co może być niespodzianką?

Przejdźmy do konkretów. Prezent na walentynki dla dziewczyny może przybierać różne postacie. Klasyczna kolacja we dwoje, w jakimś wyjątkowym miejscu, którego wcześniej nie znaliście. Warto otworzyć się na zupełnie nowe doznania, a może zainteresować się jej pasją? Masaż, gokarty czy sesja zdjęciowa we dwoje na pewno przypadną twojej dziewczynie do gustu.

Jeśli potrzebujesz innych, ciekawych inspiracji, możesz wejść na stronę Super Prezentów. Firmy, która oferuje prawdziwe przeżycia za pośrednictwem różnych atrakcji. Prezentów na walentynki dla dziewczyny szukaj w odpowiedniej kategorii.

Artykuł sponsorowany

Share