II Targi Biżuterii we Wrocławiu – nie przegap tego!

Patronat medialny Feszyn.com

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga edycja Targów Biżuterii Biżu-Time Expo. Dla wielu firm i artystów to szansa na unikalną promocję na Dolnym Śląsku.

Biżu-Time Exp

II Targi Biżu-Time Expo to jedyna we Wrocławiu profesjonalna impreza targowa dedykowana branżom złotniczej, jubilerskiej i zegarkowej. Wydarzenie jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na rynku dolnośląskim na prezentację marek, produktów i usług jubilerskich, złotniczych oraz zegarmistrzowskich. Targi Biżuterii to także okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych oraz z bezpośrednimi użytkownikami.

Podczas II Targów Biżuterii we Wrocławiu swoją ofertę mogą zaprezentować między innymi: producenci biżuterii; importerzy, hurtownicy, dostawcy surowców i akcesoriów jubilerskich, złotniczych i zegarkowych; artyści tworzący biżuterię niszową, autorską; przedsiębiorstwa oferujące narzędzia, sprzęt i środki do pielęgnacji wyrobów form złotniczych; firmy proponujące systemy prezentacji biżuterii oraz sejfy i systemy zabezpieczeń; profesjonaliści oferujący usługi związane z branżami złotniczą, jubilerską i zegarkową a także stowarzyszenia, organizacje i szkoły.

Dodatkowym walorem wydarzenia podnoszącym prestiż firm i osób biorących udział w Biżu-Time Expo jest Konkurs Targowy dla Wystawców. Zgłoszenie do Konkursu jest bezpłatne,
a nagrody przyzna Komisja składająca się z osób cieszących się poważaniem w branży.
Biżu-Time Expo to nie tylko szansa na promocję marki, ale i możliwość skorzystania z atrakcji tematycznych. Targi urozmaicą pokazy, konkurs dla odwiedzających, prezentacje nowości branżowych, wykłady i warsztaty, porady specjalistów.

Impreza będzie odbywała się równolegle z popularnymi IV Targami Kosmetyczno-Fryzjerskimi Dni Urody i Spa.

Aktualne informacje o II Targach Biżuterii Biżu-Time Expo na stronie www.wigor-targi.com oraz na profilu Facebook Targów www.facebook.com/BizuTimeExpo.

Share