ILONA ADAMSKA W KREACJI ANNY CICHOSZ ZACHWYCIŁA NA GALI „DIAMENTÓW KOBIECEGO BIZNESU”

W minioną środę w warszawskim centrum biznesowym ADGAR PLAZA odbyła się 2. edycja prestiżowego plebiscytu DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU 2017, której organizatorem jest magazyn LAW BUSINESS QUALITY.

Na imprezie, która zgromadziła ponad 160 osób i sporo gwiazd, m.in. Olgę Borys, Sylwię Juszczak, Marię Niklińską, Magdalenę Waligórską, Ewę Kuklińską, Anię Powierzę rozdano prestiżowe statuetki przedsiębiorczym kobietom oraz osobistościom świata show-biznesu, które wspierają akcje charytatywne i społeczne.

Bezsprzecznie i niezaprzeczalnie imprezę przyćmiła organizatorka wydarzenia, redaktor naczelna Law Business Quality – Ilona Adamska. Jej kreacja podbiła serca wszystkich zgromadzonych gości. Wszyscy zgodnie przyznali, że suknia pochodząca z atelier Anny Cichosz w kolorze chabrowym – to kolor idealnie pasujący do właścicielki wydawnictwa I.D.MEDIA.

DSC_2046

Anna Cichosz na co dzień tworzy indywidualne projekty dla polskich gwiazd i kobiet biznesu. To kompozycje, w których łączy przemyślany krój z nutą szalonych pomysłów.

Za stylizację pięknej redaktor naczelnej odpowiedzialna była Ewa Nierzwicka. O makijaż zadbała Agnieszka Rudzińska.

Zapraszamy na stronę projektantki www.annacichosz.pl

Przy okazji dziękujemy redakcji Law Business Quality za przyznaną naszemu portalowi statuetkę w kategorii MODA.

WODZ5849

fot. Paweł Wodzyński/ BE&W
fot. Witold Szczekowski

Share