Ilona Adamska promuje polskie marki w ekskluzywnym salonie Boconcept

Ilona Adamska promuje polskie marki w ekskluzywnym salonie Boconcept

W lipcu ubiegłego roku pisaliśmy o powrocie w wielkim stylu Ilony Adamskiej TUTAJ , która na rok wycofała się z tzw. życia publicznego. Przechodziła w ciszy swoją metamorfozę (zarówno wewnętrzną, jak i tą związaną z wyglądem) gubiąc po drodze prawie 14 kilogramów, by w lipcu 2020 roku zachwycić wszystkich swoją spektakularną przemianą podczas eventu reaktywującego Europejski Klub Kobiet Biznesu, którego jest założycielką.

Ilona z pełną mocą powróciła także przed aparat fotograficzny biorąc udział w licznych sesjach zdjęciowych dla polskich marek jak: Koch Optical, Sylwia Romaniuk, Wojewodzic, Lattore, W. Śliwiński, Lacrime D’oro czy Abi Wings. Partnerami tych sesji były takie topowe brandy jak Mc Laren Warszawa czy Horizon Air Services (specjalizujący się w wynajmie ekskluzywnych helikopterów).

Kolejna sesja zdjęciowa

Nie tak dawno Sanoczanka (na co dzień mieszkająca w stolicy) wzięła udział w kolejnej sesji promującej ubrania polskich marek: debiutującej na rynku Power Angels stworzonej przez Gabrielę Sięka, Lattore należącą do projektantki Renaty Gajowy oraz producenta pięknych sukienek – marki Katniss. Dopełnieniem stylizacji była obłędna biżuteria Abi Wings, której właścicielką jest prężnie działająca kobieta biznesu – Agnieszka Gąsiorek.

Za aparatem stanęła Olga Deptuła – fotografka i graficzka pochodząca z artystycznej rodziny, estetka uwielbiającą wysmakowane, dopracowane kadry. Jej fotografie charakteryzują się łagodnym światłem i lekkością, z pewną dozą nonszalancji. Tworzy zarówno minimalistyczne eleganckie portrety, jak i sesje stylizowane.

Na co dzień związana z fotografią wizerunkową, kobiecą i lifestyle. 

– Po raz pierwszy pracowałam z Olgą. I muszę przyznać, że rozumiałyśmy się bez słów. Mamy podobne spojrzenie na kobiece piękno i estetykę zdjęć. Wierzę, że to dopiero początek naszej współpracy. – mówi w rozmowie z Feszyn.com Ilona Adamska. – Od lat wspieram i promuję rodzimy rynek i polskie marki modowe. Uważam, że w dobie kryzysu trzeba sobie nawzajem pomagać. Kupować u naszych projektantów. Mamy naprawdę wyjątkowe firmy, które tworzę świetne kolekcje. Z radością prezentuję na swoich kanałach social media marki, które zgłaszają się do mnie z prośbą o to, bym pokazała ich ubraniaDoceniam to, co nasze! – dodaje Adamska. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji, która odbyła się w ekskluzywnym salonie Bo Concept przy ul. Woronicza 31 w Warszawie. 
Więcej o markach na profilach facebookowych:
https://www.facebook.com/abiwingsbizuteria

https://www.facebook.com/katnissfashion

https://www.facebook.com/Power-Angels-100997108635802

https://www.facebook.com/Moda.Lattore

Share