Ilona Adamska w zmysłowej sesji dla marki W.ŚLIWIŃSKI

Ilona Adamska, która w tym roku świętuje jubileusz 20-lecia pracy w modelingu i z którą szykujemy w tym tygodniu inspirujący wywiad o początkach jej kariery w świecie mody, nie narzeka na brak pracy. Jest przykładem modelki, która największe sukcesy odnosi tuż przed czterdziestką, pozując dla najlepszych polskich marek modowych. I nie tylko. 

Nie tak dawno wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla marki W. ŚLIWIŃSKI, która odbyła się w Krakowie, gdzie modelka stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu. 

W. Śliwiński to istniejąca od 1990 roku rodzinna firma jubilerska specjalizująca się w sprzedaży obrączek, złotej i srebrnej biżuterii oraz zegarków najlepszych światowych marek – w tym tak znakomitych jak Omega, Breitling, Tag Heuer czy Longines.

Od ponad 30 lat W. Śliwiński towarzyszy swoim klientom, oferując im piękne i wyjątkowe kolekcje, za pomocą których mogą oni wyrazić swoje uczucia.

Ilona Adamska w zmysłowej sesji dla marki W.ŚLIWIŃSKI

– To kolejna współpraca marki W.Śliwiński z Iloną Adamską. Byliśmy zachwyceni efektami pierwszej sesji, która odbyła się rok temu na lotnisku pod Lublinem, dlatego postanowiliśmy kontynuować wspólne działania z prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Ilona  doskonale wpisuje się w filozofię naszej marki. Jest niezwykle kobieca, zmysłowa, pewna swojej wartości. To bezsprzecznie kobieta z klasą. Czyli podobnie, jak nasza marka. Niepowtarzalne wzory oraz wysoka jakość znakomicie zaprojektowanej biżuterii W.ŚLIWIŃSKI spełniają oczekiwania każdej kobiety, która ceni sobie elegancję, unikalny styl i luksus. – mówi Katarzyna Piśkiewicz z działu marketingu i reklamy marki W.ŚLIWIŃSKI.

Za aparatem stanęła Beata Synkiewicz, z wykształcenia inżynier, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Na Akademii Górniczo-Hutniczej obroniła z wyróżnieniem doktorat. Dziś pracuje przy międzynarodowych projektach, po godzinach oddając się pasji fotografowania. 

Ilona Adamska w zmysłowej sesji dla marki W.ŚLIWIŃSKI

Efekty jej współpracy z Iloną możecie podziwiać dziś w naszym serwisie. 

Marka W.ŚLIWIŃSKI zaprasza do 7 salonów w Lublinie, Radomiu, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach i Łodzi oraz na stronę www.wsliwinski.pl.

Fotografia: Beata Synkiewicz

Stylizacja: Gabriela Sięka 

Kolekcja: POWER ANGELS

Torebki: Wojewodzic

Modelka: Ilona Adamska

Make-up, włosy: Kasia Sujka 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Znasz to przyjemne uczucie, gdy wkładasz coś naprawdę wygodnego i…