Intimissimi – zimowa kolekcja jesień- zima 2018/2019

TRENDY NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2018/2019

Zmysłowa i romantyczna kobieta, która rozkwita podczas podróży do egzotycznych zakątków i w zaczarowanym lesie.  Taka właśnie jest kobieta Intimissimi w sezonie Jesień/Zima 2018/2019. Wsłuchaj się we współczesna baśń, która obejmuje najnowsze trendy sezonu, opowiedzianą  przez Intimissimi poprzez bogatą, wyróżniającą się i charyzmatyczną kolekcję.

ZIMA 2018

WINTER BOUQUET

Kolekcja nawiązuje do kwitnących w lesie kwiatów w żywych kolorach na tle ciemniejszych odcieni. Główną rolę gra połączony z koronką welur ukazany w zimowych kolorach, takich jak ciemna zieleń i śliwka.

Intimissimi Jesień/Zima 2018/2019ANIMAL PRINT

Zwierzęce printy w połączeniu z czarną koronką i czerwonymi różami dają delikatny, ale i wyrazisty efekt. Inspirowane zwierzętami lasu printy na zwiewnych tkaninach przypominają między innymi tatuaże.

Intimissimi Jesień/Zima 2018/2019

COSMIC UNIVERSE

Rozświetlone gwiazdami niebo oświetla budzącą się do życia naturę. Kolekcja inspirowana kosmosem i gwiazdami przedstawiona została w postaci cekinów, znaków zodiaku i błyszczących minerałów, oświetlając w ten sposób ciemniejsze odcienie produktów.Intimissimi Jesień/Zima 2018/2019

SENSUAL DARKNESS

Noc pobudza czarujące stworzenia okryte delikatną i uwodzicielską koronką. Tematem przewodnim jest zmysłowość ukazana dzięki dodatkowym paseczkom i kobiecym groszkom, nierzadko w połączeniu z welurem. Intimissimi Jesień/Zima 2018/2019CHRISTMAS

Wraz z pierwszymi mrozami las wypełnia się kryształkami lodu i aromatem świąt Bożego Narodzenia. Zróżnicowane odcienie czerwieni tworzą rzucającą się w oczy kolekcję, a welurowe i koronkowe zdobienia idealnie współgra z ciepłą, świąteczną atmosferą. Przeważającej czerwieni towarzyszy również czarna koronka, która w połączeniu z lureksowymi zdobieniami tworzy niezapomnianą stylizację.

Intimissimi Jesień/Zima 2018/2019

 

Materiały prasowe


Komentarze

komentarze