IZZYnoteasy BASIC F/W13

Buy less, choose wise. To motto najnowszej kolekcji BASIC marki IZZYnoteasy. Na czym polegać ma ten trafny wybór ? Ubrania marki charakteryzują się ponadprzeciętną jakością wykonania. Tkaniny użyte w kolekcji posiadają certyfikat Oeco-Tex, gwarantujący komfort użytkowania i bezpieczeństwo użytkownika. Produkty marki są trwałe i przy zachowaniu minimum troski, będą służyć przez lata. Wszystkie etapy produkcji odbywają się na rynku lokalnym.

Kolekcja wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny, o  gęstym splocie, elastycznej pianki poliestrowej i tkaniny pikowanej. Całość uzupełniają detale z połyskującej skóry ekologicznej i metalowe zamki błyskawiczne. Kolekcja składa się z sześciu modeli bluz dostępnych w wariantach kolorystycznych, zachowanych w skali szarości.

Linia Basic to reinterpretacja tematu klasycznej już bluzy dresowej. Detale przełamują ich sportowy charakter, a luźne, wydłużone sylwetki, przechodzące w tuniki zapewniają optymalną ochronę  i sprawdzą się na każdym typie sylwetki.

Ubrania BASIC F/W 2013 stanowią podstawę garderoby. Same w sobie bardzo klasyczne i ponadczasowe. Metaliczne i  geometryczne detale dają jednak  podstawę do stworzenia stylizacji, nie tylko na co dzień,ale także na specjalne okazje. Kolekcja dobrze koresponduje z zarówno biżuterią, jak i sportowymi butami.

Zdjęcia wykonało studio RR Donnelley. Twarzą kolekcji jest Aleksandra Herbst.

Kolekcja dostępna w sklepie internetowym www.izzynoteasy.com.

IZZYNOTEASY-basic1 IZZYNOTEASY-basic2 IZZYNOTEASY-basic3 IZZYNOTEASY-basic4 IZZYNOTEASY-basic5

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
HatHat to sklep internetowy oferujący specjalnie wyselekcjonowane nakrycia głowy.