Beret od HatHat

Karl Lagerfeld w jesiennej kampanii CHANEL przypomniał światu mody o tym eleganckim nakryciu głowy. Tilda Swinton prezentuje się w nim niezwykle dostojnie. Ciężka stylizacja może przywoływać na myśl mundur żołnierski, bo taka też jest główna funkcja beretu – stanowi element umundurowania wielu jednostek na całym świecie.

Beret jest głównie męskim nakryciem głowy. W wieku XV upowszechnił się jako nakrycie głowy warstw wykształconych. Z czasem zaczął być noszony przez artystów, przeniknął też do ubioru warstw niższych – żołnierzy zaciężnych, pasterzy, robotników. W XX wieku wszedł także do ubioru kobiecego, jako oznaka niezależności i emancypacji. /źródło: wikipedia/

HatHat – zainspirowany marką CHANEL, prezentuje swój pierwszy beret 🙂 Czarny, wykonany z miękkiego filcu, pozbawiony antenki, uzupełniony o stójkę 🙂

Cena beretu 89 pln (bez ozdoby)

beretWWWTILDA-CHANEL-4

 

HOT Hat on Your HEAD designed by HatHat

HatHat to sklep internetowy oferujący specjalnie wyselekcjonowane nakrycia głowy. HatHat to również, a może przede wszystkim marka kapeluszy dla kobiet – marka, która powstała aby połączyć najświeższe trendy z doskonałą jakością.

Nasze kapelusze są wykonywane w Polsce, ze świetnych materiałów – pilśń, najlepszy filc czy satyna. Kilka perełek w kolekcji jest robionych ręcznie, według tradycyjnych metod wykonawców zawodu modysty. Odpowiedni poziom usztywnienia pozwala na znakomite dopasowanie i układanie nakrycia głowy.

Marka HatHat to odpowiedź na potrzebę kobiety podążającej za modą. W naszym sklepie internetowym znajdziesz dodatki wzorowane na tych, które są znane ze światowych wybiegów.  Będziemy Cię również inspirować, abyś znalazła własny, kapeluszowy styl!

beretWWWbroszka_MG_8719

www.hathat.pl

Facebook

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zastanawiasz się nad posłaniem dziecka do szkoły muzycznej? Dowiedz się…