Jak dobrać odpowiednią bieliznę męską?

Jak dobrać odpowiednią bieliznę męską

Dobrze skrojony garnitur, czyli marynarka, koszula spodnie czy strój codzienny typu dżinsy i sweter to podstawy męskiej garderoby. Jednak na dobre samopoczucie mężczyzny wpływa to, co jest pod ubraniem, czyli bielizna. Rodzaj jej kroju, konstrukcja wpływają często nie tylko na swobodę poruszania się, ale postrzeganie samego mężczyzny.

Mężczyzna klasowy musi wszędzie zadbać o dobre samopoczucie i estetykę wyglądu. Niezależnie od tego, czy jest to wyjście biznesowe, czy zwykła praca produkcyjna, to odpowiednio dobrana bielizna jest punktem wyjścia komfortu i schludnego wyglądu. Bokserki, slipy czy szorty nie mogą uwierać, ściskać ud czy pośladków. Krój nie powinien ograniczać swobody ruchów, a szycia wprowadzać dyskomfortu podczas chodu czy biegu. Odpowiednio dobrany materiał, kolorystyka, elastyczność również decydują o estetyce wyglądu, czy przyjemności noszenia bielizny. Dlaczego estetyka jest tak ważna? Szatnia, przebieralnia, pływalnia, siłownia to miejsca, gdzie bielizna pokazuje schludność mężczyzny, dlatego musi prezentować się nienagannie. A co mężczyzna może wybrać?

Jak dobrać odpowiednią bieliznę męską

Tradycyjne slipy dla zwolenników nieprzemijającej mody

Typowe i bardzo tradycyjne slipy to chyba najpopularniejszy model bielizny. Nie zachodzi na uda, zostawia swobodę ruchów, a do tego ma nienaganną prezencję. Bielizna ta noszona jest przez niemal wszystkich przedstawicieli płci męskiej – bez względu na wiek, wagę, wzrost czy styl życia. Każdy krój slipów ma swoich zwolenników. Sama bielizna różni się od siebie kształtem lub umiejscowieniem szwów, ale niezmiennie nie zakrywa ud. Część panów preferuje również slipy bezszwowe, które nie powodują dyskomfortu noszenia np.: przez ucisk.

Nowsze wcielenie mody i produkt dla fanów komfortu

Bokserki uchodzą za najbardziej swobodą i komfortową bieliznę męską, a do tego o nienagannej prezencji. Bokserki dobiera się ze względu na sposób szyć, rozmiaru skrawków materiału oraz jego sprężystości. Jedni panowie wolą przylegające i dopasowane bokserki, a inni bardziej swobodne, luźne w formie. Bokserki są również komfortowe dla mężczyzn aktywnych, gdyż według ogólnej opinii najlepiej sprawdzają podczas uprawiania sportu. Nie bez znaczenia jest fakt, że bokserki są również bardziej przewiewne od slipów, zapewniają odpowiednią wentylację i chłodzenie ciała.

Spora grupa mężczyzn preferuje również szorty i znajdujące się na drugim biegunie stylizacji stringi. Jednak, aby dokonać prawidłowego wyboru, pewne rzeczy również trzeba zobaczyć, co jest możliwe w profesjonalnych sklepach, takich jak https://www.evostyle.pl/
kategoria/dla-niego/bielizna-meska/
.

Materiał zewnętrzny

Share