Jak dobrać właściwy rozmiar biustonosza?

Wybierając bieliznę damską zwykle zależy nam nie tylko na jej estetycznym wyglądzie, ale również na tym, aby była wygodna, nie uwierała nas i nie powodowała uczucia dyskomfortu. Na co zwrócić uwagę wybierając biustonosze? Jak poprawnie dobrać ich rozmiar i dlaczego jest to istotne?

1. Bielizna damska – dlaczego jej poprawne dopasowanie jest ważne?

2. Bielizna damska online – jak dobrać rozmiar biustonosza?

3. Jak wybrać dobry sklep z bielizną?

Bielizna damska – dlaczego jej poprawne dopasowanie jest ważne?

Ponieważ bielizna jest jednym z najbardziej intymnych rodzajów odzieży, naturalnym jest że chcemy aby nam pasowała – zarówno pod kątem wizualnym, jak i samej wygody. Ponieważ jej materiał ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem, wybierane produkty nie powinny działać na nas podrażniająco, a także zapewniać poczucie komfortu podczas noszenia. Dokładne dopasowanie rozmiaru ma tutaj kluczowe znaczenie. W niektórych wypadkach możemy wręcz odczuwać ból przy okazji noszenia zbyt małej bielizny. W przypadku kobiet zasada ta dotyczy szczególnie biustonoszy, szczególnie gdy wybieramy wersje push up czy modelujące.

Bielizna damska online – jak dobrać rozmiar biustonosza?

Co do zasady rozmiar biustonosza jest wyrażany dwoma zmiennymi: liczbą oznaczającą obwód klatki pod biustem oraz literą wskazującą na obwód samego biustu. Poprawnie dobrane biustonosze powinny utrzymywać się bez problemu dookoła naszej klatki piersiowej bez udziału ramiączek, jednak nie mogą jej zanadto ściskać, tak abyśmy mogli swobodnie oddychać i poruszać się. Z kolei prawidłowo dobrana miseczka to taka, w której biust mieści się w sam raz, nie wylewając z jej obrębu ani też nie zostawiając wolnej przestrzeni pomiędzy materiałem a ciałem.

właściwy rozmiar biustonosza

Jak wybrać dobry sklep z bielizną?

Wybierając sklep z bielizną online powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim jest to dla nas korzystne, gdy wybrane miejsce posiada duży wybór marek, rozmiarów i krojów odzieży – dotyczy to szczególnie pań o niecodziennych wymiarach, jak na przykład duży biust, ale niewielki obwód pod nim. Sklep z bielizną powinien także oferować nam znakomitą obsługę – osoby nas obsługujące zwykle będą w stanie nam doradzić nie tylko pod kątem koloru czy fasonu, ale także rozmiarów i dopasowania bielizny damskiej. Jeżeli szukamy czegoś na prezent dla bliskiej nam osoby, warto także sprawdzić, czy w ofercie wybranego miejsca jest bielizna erotyczna. Stanowi ona bardzo szczególny podarunek, jednak może przynieść przy okazji wiele uśmiechów i radości.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Temat seksualności kobiet jest tematem, o którym bardzo mało się…