Zapraszamy na WOMEN’S Club „Zostań Swoją Boginią”

Temat seksualności kobiet jest tematem, o którym bardzo mało się mówi. Jest zagadnieniem omijanym i niewygodnym, a przecież to dla nas kobiet bardzo ważny obszar naszego życia. Wstydzimy się mówić o naszej seksualności, czujemy się zażenowanie i skrepowanie tylko dlatego, że stereotypowo powielamy zachowania przekazywane z pokolenia na pokolenie. Chcemy to zmienić. Chcemy zacząć odważnie mówić o swojej seksualności, czerpać radość, zadowolenie i otwarcie wyrażać opinie o tym, co dla nas kobiet jest ważne. 

O evencie

Zostań swoją boginią to temat kolejnych warsztatów, które już  3.02. 2023 r. organizuje Women’s Club we współpracy z  Monika Jurgiel Coach w Szlafroku.  

W trakcie dwudniowego wyjazdu 03.02.- 05.02. w Chester CH2 4JP, w Północnej Anglii, zostanie poruszony temat seksualności kobiet.  

Prelegentki

Katarzyna Gajowy, psychoterapeutka, właścicielka Mind Balance Solution wygłosi prelekcje na temat „Dlaczego nie mówimy o seksie„.  

Marta Skibnicka, life coach i instruktorka jogi poprowadzi dla nas warsztat „SEKSualna czy SENSualna?” Seksualność czy sensualność? Jak pobudzić w sobie swoje zmysły i powalić mężczyznę na kolana?  Będziemy mogły poszerzyć swoje doświadczenia o udział w tańcu intuicyjnym, jodze kundalini jak i morsowaniu. 

Kolejna prelegentka, Malwina Kertowska wprowadzi nas w tajniki gimnastyki słowiańskiej, która ma na celu utrzymać damskie ciało w sile i zdrowiu jak i zwiększyć kobiecy wdzięk i wzmocnić intuicję.  

Następnie, Kamila Hadley, specjalistka ds. żywienia, opowie nam o cyklu kobiecym w kontekście ajurwedy i tradycyjnej chińskiej medycyny.  Temat warsztatu: „Zrozumienie cyklu kobiecego kluczem do równowagi hormonalnej„.

Justyna Janyga – Bogus, trenerka mentalna, zaprosi nas swoim wystąpieniem do obudzenia w sobie bogini. W trakcie warsztatu będziemy pracować nad samoakceptacją i zmianą przekonań na temat naszej kobiecości i seksualności. 

Monika Jurgiel, life&biznes coach opowie o tym jak zadbać o siebie i swoją seksualność.

Inne atrakcje

Nie zabraknie, również kobiecego SPA, które poprowadzą dla nas Kornelia Sumińska, kosmetyczka i beauty Therapist właścicielka salonu Womens Beauty Salon, jaki i Agata Marciniak, beauty coach, wlaścicielka Agatemia Beauty. Agata Marciniak powie nam o naturalnej pielęgnacji a Kornelia Sumińska pokaże nam ja zrobić masaż liftingujący i opowie o Kinesiotappingu. 

Aleksandra Konczak, w roli fotografa uwieczni wszystkie piękne momenty. 

Pyszne, zdrowe jedzenie przygotuje dla nas Katarzyna Jureczko. 

Zadbamy o twoje ciało, twój umysł, jak i o twój żołądek. 

Będzie przestrzeń na poruszenie niewygodnych i trudnych tematów pod okiem profesjonalistów.   Będzie również przestrzeń na taniec, śpiew, wyrażanie swojej seksualności i zaproszenie jej do swojego życia na stale. Będziemy również praktykować wdzięczność jaki i zaprosimy Cię na sesję Wizualizacji: Ja i moja kobiecość. 

Dołącz do grona kobiet, które bez wstydu i skrępowania chcą mówić o swojej seksualności, chcą stać się pewne i asertywnie stawiać granice dbając o siebie.

Dołącz do wydarzenia:

https://facebook.com/events/s/wyjazd-weekendowy-zostan-swoja/833726464345553/

Patronat medialny Feszyn.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zima w tym roku przyszła do nas dość późno. Pierwsze…