3 powody, dla których maszyna do szycia zmieni twoje życie na lepsze.

Maszyna do szycia

Poświęć temu krótką chwilę i zastanów się ile razy spotkałeś sytuację, w której na kilka minut przed ważnym spotkaniem guzik twojej wykrochmalonej koszuli postanowił udać się na spacer- prawdopodobnie gdzieś pod kanapę bądź trudno dostępną szafkę. O ile w dobie spotkań online nie wydawało się to ogromnym problemem, to już teraz kiedy wszyscy wracamy do stacjonarnej rzeczywistości takie faux pas nie ujdzie ci płazem. Agrafka, wsuwka do włosów to tylko tymczasowe rozwiązania, których nieodpowiednie użycie może doprowadzić do katastrofalnych w skutkach sytuacji takich jak np. podzielenie się kolorem podkoszulki lub stanika z potencjalnym pracodawcą w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Czytaj więc dalej, aby poznać 3 powody dla których maszyna do szycia zmieni twoje życie na lepsze.

Oszczędność $

Przytaczając niedawną scenę z życia prywatnego, kiedy po kilku miesiącach gorliwych poszukiwań udało mi się odnaleźć zagubione od lat dwie zasłonki. Zdrobnienie rzeczownika jest zabiegem celowym, ponieważ rozmiar omawianych przedmiotów nie należał do największych. Przewrotny los stwierdził jednak, iż misja poszukiwawcza nie jest dostatecznym utrudnieniem w ich powrocie na salonowe karnisze, dlatego owe zmechacone przedmioty potrzebowały dodatkowo 3-centymetrowego skrócenia. Nie chcesz poznać wyceny dwóch lokalnych krawcowych na te jakże skomplikowaną usługę. Kwota ta mogłaby z łatwością wystarczyć mi na zakup nowych zasłon na dziale domowym w sklepie spożywczym, którego logo przedstawia czerwonego owada, a następnie zapicie smutków po stracie poprzednich winem (tanim winem).

Maszyna do szycia odnajdzie w Tobie kreatywność

Wydarzenia ostatnich lat poniekąd zmusiły każdego z nas do odkrycia w sobie całkowicie nowych pokładów kreatywności. Jedni z nas odnaleźli radość i spełnienie w kuchni- przyrządzając majestatyczne dania godne otrzymania pięciu gwiazdek Michelin, drudzy zaszyli się pod ciepłym kocem, próbując odkryć czar sagi Zmierzch na nowo. Inni trzy batony czekoladowe dziennie zastąpili na maraton i dziś podziwiają zdobyte medale, zdobiące front szafy w sypialni. Nauczyliśmy się, iż warto jest mieć pasję, rzecz, którą możemy robić sami ze sobą, a także czerpać z niej satysfakcję. Kto wie może czas na zostanie światowej klasy projektantem mody przyjdzie właśnie tej jesieni?
A jeśli jeszcze nie planujesz otwierać domu mody na miarę Coco Chanel to pomyśl, ile przydatnych rzeczy do domu możesz zrobić sam dla siebie. Nowe poszewki? Żaden problem. Za długa sukienka to nigdy więcej nie będzie dla ciebie wyzwaniem, którego nie pokonasz w ciągu 10 minut. Maszyny do szycia potrafią zmienić życie.

Nie ograniczaj się!

Wraz z nadchodzącą jesienią, zbliżamy się do sezonu na Netflix & chill. Nadchodzą wieczory przy słodkiej herbacie i szarlotce na ciepło, czy mój osobisty faworyt, czyli pumpkin spice latte. Jaki jest więc czynnik wspólny, który łączy wszystkie wymienione wyżej elementy? Zapomniałam wspomnieć o tym, iż jesień to także czas, w którym gromadzimy materiał zapasowy, aby mroźną zimę spędzić w cieple. Jesteśmy niczym niedźwiedzie z pominięciem kilku miesięcy hibernacji. Istnieje więc szansa, iż twoja waga może z czasem zacząć wskazywać większe numery- nie ma jednak powodu do paniki. Twoje ulubione jeansy z łatwością w domowym zaciszu możesz odrobinę poszerzyć w talii, a wakacyjną sukienkę przerobić na bluzkę, bądź spódnicę – Ty wybierasz.  

A jak maszyna do szycia zmieni Twoje życie na lepsze?

Share