Jak pozbyć się zmarszczek? Rewolucyjny krem w Twoim zasięgu

To niezaprzeczalny fakt, że starzejąc się, Twoja skóra zmienia się razem z Tobą. Traci elastyczność, a jej komórki coraz wolniej się regenerują. Dlatego też, nie odkładaj w czasie walki ze zmarszczkami, zajmij się nimi już w chwili, gdy zauważysz na twarzy pierwsze oznaki starzenia. To jasne, że nie unikniesz ich całkowicie, jednak możesz je spłycić i opóźnić powstanie następnych zmarszczek. A więc, jak pozbyć się zmarszczek?

Skąd biorą się zmarszczki?

Pierwsze zmarszczki, dość często pojawiają się już bardzo wcześnie pomiędzy 25 a 30 rokiem życia, jako efekt utraty jędrności i elastyczności przez skórę. Powstają na skutek osłabienia się struktur skóry, jej wewnętrznego szkieletu i wzmocnień tworzonych przez włókna kolagenowe i elastylowe. Są one bardzo ważne, gdyż to dzięki nim skóra jest napięta i sprężysta. Jednak z czasem ulegają zniszczeniu, co prowadzi do pojawienia się widocznych załamań na naszej twarzy. Przyczyn może być wiele: upływający czas, tryb życia a nawet dieta.

Dlaczego chcemy i jak pozbyć się zmarszczek?

Choć powstawanie zmarszczek nikogo nie dziwi, gdyż jest normalnym etapem w życiu to jednak wciąż trudno jest się nam pogodzić z tym zjawiskiem. Przyczyn tego jest wiele. Często po prostu pragniemy widzieć siebie wciąż młodych i „gładkich”. Jednak na szczęście są sposoby, które nam to umożliwiają. Jednym z nich jest codzienna pielęgnacja skóry, która jest ważnym elementem profilaktyki przeciwstarzeniowej. Systematyczne używanie kremów na zmarszczki może znacznie opóźnić proces starzenia się skóry.

krem-przeciwzmarszczkowy-z-neomedrylem
www.piwnekosmetyki.pl

Rewolucyjny krem przeciwzmarszczkowy w Twoim zasięgu

Jedną z metod przeciwdziałania starzeniu się skóry jest regularne stosowanie kremów nawilżających. Krem przeciwzmarszczkowy z Neodermylem to nowość na rynku od Piwne kosmetyki Saela. Oryginalny piwny krem przeciwzmarszczkowy zwiera w swoim składzie wyciąg z chmielu, witaminy oraz Neodermyl, który jest składnikiem nawilżającym, mającym działanie opóźniające procesy starzenia się skóry.

Neodermyl – składnik opóźniający procesy starzenia

Neodermyl to beziniekcyjny wypełniacz zmarszczek, który stymuluje odnowę tzw. kolagenu młodości. Reaktywując syntezę elastyny w skórze. Składnik ten bierze także udział w odmładzaniu fibroblastów poprzez zapewnienie im aktywnego źródła komórkowej energii. Neodermyl zawiera aminokwasy: lizynę, prolinę oraz miedź. To m.in. tych składników skóra potrzebuje do prawidłowej syntezy kolagenu i elastyny. Produkt jest czystym źródłem bioenergii.  Przy jego regularnym stosowaniu skóra jest delikatna, jędrna, zmarszczki są widocznie spłycone.

Krem do kupienia na www.piwnekosmetyki.pl

Materiał prasowy

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Nadchodzi jesień, a wraz z nią nieunikniona zmiana pogody. W…