Jak stworzyć i wydrukować własne zaproszenie ślubne

Ślub to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie w życiu. W dniu uroczystości Parze Młodej towarzyszy zawsze rodzina, przyjaciele i najbliżsi. Czy masz już pomysł na oryginalne zaproszenia ślubne?

Zaplanuj wzór zaproszeń!

W sklepach stacjonarnych i w internecie jest mnóstwo różnych wzorów zaproszeń. Większość z nich jest bardzo do siebie podobnych, a modele są sztampowe i często się powtarzają. Przy tak dużej ilości różnych szablonów, podjęcie decyzji może być bardzo trudne. To idealny sygnał, aby zaprojektować samemu zaproszenia na ślub, szczególnie jeśli szukacie czegoś w określonym wzorze czy kolorystyce i macie problem ze znalezieniem tych, które spełnią wasze oczekiwania. Pamiętajcie, że autorskie zaproszenia nie tylko wyróżniają się na tle innych nudnych i oklepanych, ale są odzwierciedleniem zaangażowania w ślub i wesele. Osoby, które otrzymają ciekawe zaproszenie, indywidualnie przygotowane na pewno to docenią i od razu zwrócą na nie uwagę. Takie zaproszenie wspominać przez długie lata.

wedding-997634_640

Inspiracje i gotowe szablony

Internet daje nam duże i szerokie możliwości, warto odwiedzić popularne platformy z inspiracjami ślubnymi. Obejrzyjcie kilka, kilkanaście przykładów i zanotujcie co Wam się najbardziej podobało, co można zmienić czy dodać. To pozwoli nakreślić odpowiedni cel tworzenia zaproszeń. Możecie też skorzystać z gotowych szablonów i nanieść na nie swoje poprawki i pomysły. W zbliżającym sezonie najmodniejsze będą zaproszenia w stylu glamour i vintage, ale także szalone i zwariowane. Najlepiej, aby projekt były dwukolorowy najlepiej biały (lub ecru) oraz kolor przewodni, jako dodatek. Przykładowo, jeśli Waszym kolorem przewodnim jest kolor zielony, zaproszenie może mieć serduszko, datę ślubu lub wasze imiona w tym kolorze. Popularne są zaproszenia ślubne z zdjęciami Pary Młodej z wycieczki zagranicznej, z romantycznej kolacji czy te wykonane spontanicznie. Warto przygotować jedno zdjęcie lub kolaż wspólnych zdjęć i wykorzystać je do projektu. Jesli zależy Wam na konkretnej stylizacji, można wykonać specjalne zdjęcie do zaproszenia np. Para Młoda trzyma kartę z napisem „Zapraszamy”.

Nieocenioną pomocą w projektowaniu, wykonaniu i rozesłaniu zaproszeń może okazać się wedding planner, który zaplanuje i skoordynuje wszystkie działania przed i w trakcie uroczystości. Jest to dobry pomysł zwłaszcza gdy planujemy nietypowe wesele i chcemy, aby już od dnia otrzymania zaproszenia nasi goście nie mogli się go doczekać

zaproszenie na ślub

Gdzie wydrukować zaproszenia?

Projekt gotowy, jesteście oboje zadowoleni z rezultatu, teraz nadszedł czas na druk zaproszeń na ślub. Przed tym ważnym dniem, jesteście bardzo zajęci, dlatego opłaca się skorzystać z e-drukarni. Oszczędzacie nie tylko czas ale i gotówkę. Firma Drukomat obecnie ma jedną z najtańszych ofert na rynku. Do tego wyróżnia się wysoką jakością i szybkością realizacji zamówienia. Projekty dostępne są w czterech formatach z zadrukiem jedno- lub dwustronnym. Można wybrać także matową folię. Zaproszenia drukowane są na kredzie 350 g mat. Co najważniejsze nie musisz sprawdzać, czy plik graficzny jest przygotowany poprawnie i czy nadaje się do druku, Drukomat sprawdzi to bezpłatnie.

Artykuł przygotowany we współpracy z www.drukomat.pl

Inspiracje: Pinterest.com

Share