Jak szybko się opalić? Jak opalić się na brązowo przy jasnej karnacji?

Piękna opalenizna to najlepszy symbol lata. Niestety wymaga ona nieco starań, a i nie każdy może bezkarnie leżeć plackiem godzinami na słońcu, żeby ją zdobyć. Na szczęście wcale nie trzeba tego robić. Istnieją bowiem proste i sprawdzone sposoby na szybkie opalanie, o których zaraz się dowiesz! Jak szybko się opalić? I jak opalić się na brązowo przy jasnej karnacji? Już podpowiadamy!

Jak opalić się na brązowo, a raczej jak tego nie robić!

Wakacyjne słońce jest niezwykle ostre i zdawać by się mogło, że w słoneczne i gorące dni nie potrzeba wiele, aby zdobyć piękną brązową opaleniznę. Nic bardziej mylnego. Niestety wystawiając się na nieco dłuższe oddziaływanie słońca, łatwo możemy się nabawić poparzeń słonecznych. Przysporzyć sobie w efekcie dużego bólu, a nawet gorączki i schodzącej w nieestetycznych płatach skóry. A to z opalenizną nie ma nic wspólnego. Wiele oczywiście zależy od rodzaju karnacji, jednak długie przebywanie na słońcu w celu zdobycia brązowej opalenizny, to nie najlepszy pomysł. Zasadniczym pytaniem jest zatem nie to, jak szybko się opalić, ale jak opalić się bezpiecznie.

Bezpieczne opalanie na słońcu

Jeśli zależy nam na tym, by opalanie było bezpieczne, musimy przede wszystkim odpowiednio ochronić swoją skórę przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. W tym celu niezbędne są kremy z filtrem UV. Trzeba jednak pamiętać, że w zależności od mocy filtra, ogranicza on efekt opalania. Paradoksalnie wydłuża czas, jaki trzeba spędzić na słońcu, aby móc zdobyć brązową opaleniznę. A na tym w końcu nam zależy. I tutaj powstaje pytanie, jak szybko opalić się na brązowo, a równocześnie zachować bezpieczeństwo skóry, zwłaszcza tej najdelikatniejszej, czyli jasnej karnacji?

Jak opalić się na brązowo przy jasnej karnacji

Zbyt długa ekspozycja na słońce bez odpowiedniego zabezpieczenia w przypadku jasnej karnacji może skończyć się wspomnianymi wcześniej słonecznymi oparzeniami. Istnieją jednak skuteczne i sprawdzone sposoby na szybkie opalanie, które pozwalają na zdobycie brązowej opalenizny w krótkim czasie. Jednym z nich jest Turbo przyspieszacz opalania Kolastyna. Jest to preparat w sprayu, który po nałożeniu na skórę z jednej strony zapewnia jej odpowiednie nawilżenie, z drugiej zaś przyspiesza efekty opalania.

Dzięki temu w szybkim czasie można uzyskać wspaniały efekt brązowej opalenizny. Warto zaznaczyć, że Turbo przyspieszacz opalania Kolastyna to kosmetyk wzbogacony w kompleks witamin odżywiających skórę i zapewniających jej jędrność i gładkość. Przy czym przyspieszacz opalania można stosować na ciało i twarz.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wanna jest największym urządzeniem sanitarnym w łazience, dlatego jej wybór…