Jak ubrać dziecko na sylwestra w domu? Pomysły.

sylwester dzieci

Sylwester to wyjątkowa okazja, którą hucznie świętujemy co roku. Nie możemy jednak odmówić, świetnej zabawy – naszym najmłodszym. Dzieci są także świetnymi kompanami podczas pożegnania starego roku i powitania nowego. Szczególnie w tym okresie, kiedy popularne stają się domówki – warto zaplanować odpowiedni strój sylwestrowy dla dziecka. Zobaczcie jakie pomysły przygotowaliśmy dla Was.

Jak ubrać dziewczynkę na Sylwestra?

Małe dziewczynki uwielbiają się stroić i przebierać. Sylwester to idealna okazja do tego, aby właśnie spełnić ich marzenia. To właśnie w tym czasie, możemy pozwolić naszym małym kobietkom, pobawić się modom. Pozwólmy im na ten jeden, wyjątkowy wieczór na odrobine szaleństwa. Nawet podczas sylwestra spędzanego w domu, możemy przygotować świetne stroje dla dzieci. Dziewczynki uwielbiają błyszczeć, uwielbiają różne świecidełka i błyskotki. Dlatego wybierając odpowiedni strój, powinniśmy postawić na takie akcenty. Sukienka w cekiny, błyszczące balerinki – to zawsze będzie świetny wybór. Oczywiście odpowiednia sukienka, zawsze gra główne skrzypce, jeśli nie uda nam się znaleźć takiej błyszczącej, możemy postawić na bardzo stroją z falbanami. Okazjonalnie, samodzielnie możemy doszyć niektóre szalone elementy. Gwarantujemy zadowolenie dziecka.

Jak ubrać chłopca na Sylwestra?

Dla chłopców, to całkiem inna okazja. Mają inne predyspozycje, szczególnie jeśli mówimy o tych najmłodszych. U nich można wykazać jakieś detale w postaci kolorowych okularów czy kapelusza. Koszula także świetnie się sprawdzi. Jednak nie da się ukryć, że w pewnym wieku chłopcy mają swoje ulubione postacie z bajek. Dlatego w ostatnią noc roku, można przebrać chłopca  np. za Batmana czy Supermena. Będą nie tylko szczęśliwi, ale zagwarantuje to świetną zabawę.

Wspólna zabawa

Rodzice także mogą dołączyć do najmłodszych. Świetnym pomysłem jest zabawa tematyczna, tak aby dzieci i rodzice mogli wspólnie się przebrać i spędzie ten wieczór w wyjątkowej atmosferze. Wśród pomysłów najpopularniejszą są black&white – gdzie domownicy ubierają się tylko w kolory białe i czarne. Kolejnym pomysłem jest też inna epoka jak np. antyk czy barok. Często rodzice też przebierają się razem z dziećmi za Indian. Ważne aby wspólnie spędzić ten czas.

W przygotowaniu artykułu pomógł nam sklep https://parys-style.pl/

Share