Jak w 21 dni naprawić związek – porady i ćwiczenia

Jak w 21 dni naprawić związek

Na początku związku wszystko wygląda jak piękny sen. Zakochani po uszy pragniecie, aby tak było już zawsze. Unosicie się kilka centymetrów nad ziemią, nie możecie spać, nie możecie jeść, uśmiechacie się do wszystkich, a na świat patrzycie przez różowe okulary. Chcecie spędzać ze sobą dosłownie każdą chwilę, wszystko przestaje mieć znaczenie – żyjecie miłością.

Mija kilka miesięcy związku, pierwsze zauroczenie zmienia się w trwalsze uczucie, ale nie czujecie już tego euforycznego szczęścia.

Powoli do Waszego związku wkrada się rutyna, zaczynają Was dopadać przyziemne sprawy, być może szukacie chwili tylko dla siebie, bez ukochanej osoby. Z żalem myślicie o tych pierwszych gorących miesiącach i bardzo chcielibyście do tego wrócić…

Znacie to uczucie i oboje chcecie zmiany?

Dobra kondycja związku przekłada się na każdy aspekt Waszego życia. Jesteście parą, kochacie się, dbacie o siebie nawzajem. Dzięki temu Wasze życie jest lepsze, pełniejsze i szczęśliwsze. Jeśli zapomnieliście o tym, co Was połączyło, najwyższy czas sobie o tym przypomnieć. Pomoże Wam w tym podręcznik „Jak w 21 dni naprawić związek”.

Co znajdziecie w podręczniku „Jak w 21 dni naprawić związek”

Jeśli zależy Wam na naprawie związku, ważne jest Wasze wspólne zaangażowanie i zaufanie do mnie jako eksperta. Wykonujcie więc po kolei poszczególne zadania, ale uwaga – nie musicie wykonywać ich codziennie! To od Was zależy, w jakim tempie będziecie wykonywać poszczególne kroki.

Wybierzcie opcję idealną dla siebie!*

Podręcznik „Jak w 21 dni naprawić związek” to 143 strony w formacie A4 wypełnione poradami zebranymi podczas mojej wieloletniej pracy, ćwiczeniami i kartami pracy.

Do kupienia tutaj: https://swatkaanna.pl/sklep/

Poznajmy się

Nazywam się Anna Guzior-Rutyna. Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki.

Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera.

Ósmy rok z powodzeniem swatam samotnych w Centrum Zapoznawczym Zolyty. Jestem również certyfikowanym coachem relacji. Często zgłaszają się do mnie pary, aby polepszyć relacje w związku. Połączone pary borykają się z różnymi małymi problemami, które najczęściej same tworzą.

Napisałam kilka książek: „Zolytowy Poradnik Randkowy”, „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”, „Jak znaleźć odpowiednią kobietę?” oraz e-book „Jak randkować bez wychodzenia z domu?”.

Mam najwspanialszą pracę na świecie – łącze samotne serducha. Dostałam szansę, zmienić czyjeś życie. Zobaczyć z bliska zalążek miłości, pierwsze iskry, niewinne uśmiechy. Zdarza się, że oni jeszcze nie wiedzą, a ja czuję, że właśnie odnalazły się dwie zagubione połówki.

Od 12 lat jestem szczęśliwą mężatką. Wspólnie z mężem dbamy o związek jak o najcenniejszy skarb.

Materiał partnera

Share