Artystyczne i oryginalne pomysły na prezent. Zainspiruj się!

Odpowiednia aranżacja wnętrz wymaga konkretnego określenia naszych potrzeb i dostosowania ich do danego pomieszczenia. Pomysł, odpowiedni umiar, a nawet ekstrawagancja mogą być kluczem do wymarzonego wystroju. Ściany pozbawione dekoracji czy rozmaitych ozdób są nudne i bez wyrazu. Dlatego, odpowiednio dobrane obrazy czy plakaty mogą zmienić charakter naszego salonu czy też sypialni. Szukasz nowoczesnych dekoracji ścian, które nadadzą Twojemu mieszkaniu ciekawego charakteru? Zobacz najmodniejsze plakaty na sezon 2021.

Sztuka i idea artystyczna w naszym domu

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwe arcydzieła są dość kosztowne i wiążą się z niemałym wydatkiem, a nie każdy może sobie na to pozwolić. Na szczęście, w obecnych czasach, pojawia się sztuka, która jest dostępna dla każdego człowieka, bez względu na stan pojemności portfela. Artystyczne plakaty bardzo często stają się ozdobą przedpokoi lub salonów. Nowoczesna abstrakcja to niekonwencjonalny, ale warty uwagi sposób aranżacji wnętrz. Do wnętrz w stylu skandynawskim świetnie pasować będą plakaty o geometrycznych kształtach. Wieszamy je w miejscu, w którym będziemy mogli je podziwiać, tym samym – będą też rzucać się w oczy naszym gościom. Takie ozdoby świetnie prezentują się również w biurach. Plakaty wzbogacają nasze pomieszczenie tak, że nie potrzebują innych, dodatkowych ozdób.

Black & White – klasyka

W świecie aranżacji wnętrz przyjęła się pewna metoda dotycząca doboru dodatków. Jeśli mamy problem z wyborem odpowiedniej kolorystyki – postawmy na klasykę. Czarno-białe plakaty sprawdzą się tutaj rewelacyjnie. Wbrew pozorom nie są one ani nudne, ani sztampowe. Wręcz przeciwnie – nadadzą niesamowitej atmosfery w naszym salonie czy w sypialni. Wspaniale prezentują się one nie tylko jako dekoracje ścienne, ale również znajdą zastosowanie jako dekoracje na półkach czy komodzie. Minimalizm odgrywa kluczową rolę, szczególnie w przypadku ciemnych ścian i wyrazistych mebli. Zobacz, jakie ciekawe propozycje proponuje polska marka Futuro Design. Oprócz oryginalnych wzorów, znajdziemy także ciekawe napisy, które od kilku sezonów cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i są jednym z najciekawszych trendów.

Rośliny ożywią pomieszczenie!

Masz wrażenie, że w Twoim pomieszczeniu brakuje barw i żywych kolorów. Odpowiednia harmonia jest niezwykle istotna przy doborze dekoracji mieszkania, domu czy loftu. Warto zdać sobie sprawę, że plakaty z motywami roślinnymi mają za zadanie nie tylko wzbogacić kolorem, ale i uspokoić wnętrze. Motyw liścia monstery, kwiaty czy drzewa mogą wprowadzić pewną równowagę. W ofercie marki Futuro Design nie brakuje także motywów tropikalnych, które wprowadzają nieco charakteru do Twojego wnętrza. Takie plakaty mogą przedstawiać naturę w formie 3D lub być specjalnie namalowanym wzorem. Motywy roślinne nie muszą być zawsze w kolorze zieleni. Nie brakuje propozycji również w innych, chłodnych barwach, rubinowych albo szarościach.

Plakaty Futuro Design dostępne są w różnych rozmiarach – dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swojego wnętrza. Możesz wybrać kilka różnych plakatów i oprawić je w proste, klasyczne ramy. Powieszone obok siebie będą wyglądały znakomicie. Mniejsze formaty (chociaż niekoniecznie) świetnie prezentują się jako dodatkowy element ozdoby na komodzie czy półce.

W przygotowaniu artykułu pomogło nam Futuro Design www.futuro-design.pl/

Facebook: www.facebook.com/futuro.plakaty

Share