Jak wybraliśmy włączniki do domu?

Sprawdź nasze przemyślenia i porady odnośnie wyboru włączników do domu.

Kiedy zaczynamy urządzać nasze nowe mieszkanie, zazwyczaj zwracamy bardzo dużą uwagę na to, jaki kolor będą miały ściany czy sufit. Istotne są dla nas również meble, wyposażenie kuchni czy łazienki. Dużo mniej wagi poświęcamy detalom, jak chociażby włącznikom dotykowym. Tymczasem właśnie takie drobne elementy powinniśmy dobierać z głową – jeśli wybierzemy je właściwie, to podkreślą one harmonię i spójność całego wnętrza. 

Włączniki muszą dobrze komponować się z wyglądem pomieszczenia

Ważne jest, aby włączniki należycie dobrać do pokoju, w którym będą się znajdowały. Trzeba więc poświęcić chwilkę na zastanowienie się nad tym, w jakim stylu został urządzony nasz dom. Jeżeli dominują w nim nowoczesne trendy, takie powinny być też włączniki. Jeśli natomiast nasze mieszkanie jest bardziej klasyczne, również włączniki dotykowe powinny takie pozostać.

Wybór modelu zależy też od infrastruktury budynku

Zależnie od tego, gdzie ma zostać zamontowany włącznik, inny model sprawdzi się dobrze w danej sytuacji. Wiele zależy od typu budynku, rodzaju ścian i tynkowania czy wysokości, na której ma zostać zamontowany włącznik. Warto więc dokładnie czytać opisy produktów i w razie potrzeby poradzić się sprzedawcy. Możliwa jest sytuacja, w której włącznik będzie narażony na działanie wilgoci i wody. W takich wypadkach warto zainwestować w nieco lepszy model, który będzie posiadał stosowne certyfikaty świadczące o jego wodoodporności. Pozwoli to nam uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości, a konkretnie sytuacji,w których włącznik dotykowy miałby przestać działać.

Włączniki dotykowe livolo – najlepsze do nowoczesnych wnętrz

Jeżeli zastanawiasz się, jakie włączniki będą najlepsze do wnętrza urządzonego w nowoczesnym stylu, mamy odpowiedź – modele livolo sprawdzą się wręcz znakomicie. Świetnie wyglądają, a przy tym zostały wykonane z należytą dbałością o detale i szczegóły. Są więc produktami dobrej jakości.

Szklane włączniki to gwarancja pięknego stylu. Dotykowe włączniki to gwarancja wygody. Połączenie szklanego panelu z dotykowym systemem zapewnia równoczesny komfort użytkowania i elegancję. 

Podsumowanie

Warto poświęcić dłuższą chwilę wyborowi włączników dotykowych. Choć jest to mały element, przyciąga uwagę i warto, aby dobrze wyglądał.

Artykuł sponsorowany

Share