Jaka zmywarka do zabudowy do 2000 zł? Ranking urządzeń marki Beko

zmywarka do zabudowy

Planujesz urządzić elegancką kuchnię niewielkim kosztem? Pomyśl o zakupie sprzętów do zabudowy, które będzie charakteryzować świetny stosunek jakości do ceny! Znajdziesz wiele takich propozycji w ofercie marki Beko! Zobacz, czym się kierować, szukając najlepszej zmywarki do zabudowy do 2000 zł?

Zmywarka do zabudowy – ile kosztuje?

Ceny zmywarek do zabudowy i wolnostojące są zbliżone. W ofercie Beko znajdziesz wiele modeli za mniej niż 2000 zł, nie brakuje też droższych propozycji, za niespełna 4000 zł. Wszystko zależy nie tylko od wielkości i pojemności urządzenia, ale przede wszystkim – od zastosowanych technologii. Na rynku możesz spotkać modele o dwóch rozmiarach – szerokości 45 cm (węższa opcja) i 60 cm (tyle, co klasyczna szafka kuchenna). Może być to dla ciebie zaskakujące, ale mniej pojemne modele nie są dużo tańsze od tych większych. Nie jest więc to najlepszy sposób na oszczędność! Lepiej patrzeć po prostu na swoje przyzwyczajenia i realne potrzeby, by dobrać taki rozmiar zmywarki, który umożliwi ci zadbanie o czystość naczyń w domu.

Zmywarka do zabudowy – czy warto?

Jeśli zastanawiasz się, czy zmywarka do zabudowy jest dobrym pomysłem, powinny przekonać cię nie tylko względy estetyczne. Owszem, urządzenie świetnie komponuje się z wnętrzem, nie przytłacza go. Jednak to wiele korzyści praktycznych powinno wpłynąć na twoją decyzję zakupową. Przede wszystkim przy wymianie urządzenia na nowsze nie musisz poświęcać czasu na znalezienie takiego, które kolorystycznie będzie komponować się z pozostałymi sprzętami – to duże wyzwanie przy urządzeniu kuchni nie w zabudowie. Każdy zabudowany sprzęt pracuje dyskretniej – to zasługa dodatkowej izolacji. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy kuchnia połączona jest z salonem. W końcu – utrzymanie sprzętu w zabudowie w czystości jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku modeli wolnostojących.

Decydując się na zmywarkę w zabudowie, możesz obawiać się bardziej skomplikowanego montażu. Wystarczy jednak skorzystać z pomocy eksperta – możesz ją zamówić od razu przy zakupie urządzenia online.

Jak wybrać dobrą zmywarkę?

Na jakie parametry patrzeć, by zdecydować się na dobrą zmywarkę? Nie ignoruj recenzji na stronie – to ważna informacja o tym, jak urządzenie sprawdza się wiele miesięcy po zakupie! Zwróć też uwagę na:

 • wymiary;
 • pojemność;
 • klasę energetyczną;
 • hałas;
 • zużycie wody;
 • programy zmywania;
 • zastosowane technologie;
 • możliwość dostosowania wnętrza zmywarki do swoich potrzeb;
 • łatwe sterowanie.

Polecane zmywarki Beko – jaką kupić?

Zobacz zmywarki do zabudowy Beko w cenie do 2000 zł, które cieszą się ogromną popularnością! Każda z nich zbiera też entuzjastyczne recenzje użytkowników.

 • BEKO BDIN38644D – świetnie oceniany 60-centymetrowy model za ok. 2000 zł. Zmywarka jest bardzo pojemna – w środku zmieścisz aż 16 kompletów naczyń! Aby je umyć, możesz skorzystać z ośmiu programów. Klasa energetyczna sprzętu to C, a generowany hałas to 42 db. Zwróć uwagę na technologię SelfDry – po zakończeniu zmywania drzwiczki urządzenia otworzą się, by przyspieszyć wysychanie naczyń. Z kolei wskaźnik LedSpot informuje, czy zmywarka aktualnie pracuje. Docenisz też Fast +, czyli nawet trzykrotne przyspieszenie cyklu zmywania!
 • BEKO BDIS38120Q – model o szerokości 45 cm. Zmieścisz tu 11 kompletów naczyń. Możesz skorzystać z ośmiu programów zmywania. Klasa energetyczna w tym przypadku to E, a generowany hałas – 46 db. Znajdziesz tu wskaźnik LedSpot i funkcję Fast+. Z kolei technologia Hygiene Intense pozwala na dokładną dezynfekcję naczyń w trakcie zmywania.
 • BEKO BDIN36521Q – w tym modelu o szerokości 60 cm zmieścisz 15 kompletów naczyń. Możesz użyć sześciu programów zmywania. Klasa energetyczna urządzenia to E, a generowany hałas – 44 db. Znajdziesz tu przydatną funkcję Fast+ i technologię Hygiene Intense.

Chcesz poznać inne propozycje i porównać je z omówionymi wyżej? Sprawdź wszystkie zmywarki do zabudowy Beko w sklepie MediaMarkt!

Artykuł sponsorowany

Share