Jakie rowery Kellys warto kupić w roku 2022?

rowery Kellys

Słowacka marka Kellys już od wielu lat zajmuje się produkcją rowerów i zdobyła już zaufanie wielu użytkowników na całym świecie. Producent ten początkowo zasłynął z budżetowych konstrukcji, które pozwalały przemieszczać się na rowerze każdemu, bez czyszczenia jego oszczędności. Z czasem, wraz ze wzrostem oczekiwań i rozwojem rynku, rowery Kellys zaczęły również ewoluować i spełniać coraz więcej potrzeb kolarzy. Dowiedzmy się, dlaczego warto w tym sezonie postawić właśnie na tę markę i jakie jej jednoślady powinny przykuć naszą uwagę.

Co sprawia, że rowery Kellys są godne uwagi?

Modele pochodzące z oferty tego producenta znajdziemy w dobrych sklepach rowerowych. Marka ta dzięki dobremu przystosowaniu do obecnych warunków na rynku jednośladów nie ma większych problemów z dostępnością produktów, co pozwala nam kupić wymarzony rower bez oczekiwania na niego do następnego sezonu, a może nawet dwa lata. Rowery Kellys jednak przede wszystkim to pewność wysokiej jakości, która sprawia, że są to produkty na lata. Stosowane w nich są wysokiej jakości komponenty pochodzące od renomowanych producentów. Stały rozwój technologii produkcji sprawił, że rowery Kellys wciąż się rozwijają i powstają zgodnie z aktualnymi standardami i oczekiwaniami kolarzy.

Jakie rowery znajdziemy w ofercie marki Kellys na sezon 2022?

W katalogu słowackiego producenta jednośladów możemy znaleźć propozycje skierowane do praktycznie każdego użytkownika. Rowery Kellys dziecięce przystosowane są do potrzeb i wymiarów ich młodych użytkowników. Wśród modeli dla dorosłych znajdziemy propozycje o rozmaitych charakterach. Urocze, miejskie rowery Kellys damskie z obniżoną ramą pozwalają komfortowo przemieszczać się między destynacjami w miejskiej dżungli. Rowery Kellys o charakterze crossowym sprawdzają się w rozmaitych terenach, podobnie jak ich trekkingowi bracia, a także świetnie sprawdzą się na dłuższe wyprawy. Rowery Kellys męskie to propozycje wyposażone w odpowiednio przystosowane do panów dodatki, takie jak siodełko, chwyty czy długości korb. Zarówno męskie, jak i damskie propozycje znajdziemy u tego producenta w kategoriach modeli szosowych, graveli, jak i rowerów górskich.

Kellys to dodatkowo rowery skierowane do użytkowników na rozmaitych stopniach zaawansowania. W ofercie tego producenta znajdziemy propozycje dla całkowicie początkujących, stawiających pierwsze kroki w tym sporcie, jak i dla tych, których oczekiwania i potrzeby są na wysokim poziomie po latach doświadczeń.

Warto także wiedzieć, że w dobrych sklepach kolarskich znajdziemy także rowery Kellys elektryczne. Konstrukcje te wyposażane są w topowe jednostki i nie ustępują na krok propozycjom z wyższych półek cenowych.

Gdzie można kupić rowery Kellys w tym sezonie?

Jednoślady tego producenta znajdują się w ofercie godnego zaufania sklepu rowerowego BikeSalon. W placówkach oraz na stronie internetowej tego sprzedawcy znajdziemy rowery oraz wszystkie potrzebne nam do nich dodatki. Pracujący w BikeSalonie specjaliści posiadają bogate doświadczenie kolarskie, zarówno w zakresie jazdy, jak i sprzedawanych produktów. Sprawia to, że są oni bardzo dobrymi doradcami i ich pomoc w wyborze dwukołowca chwali sobie każdy, kto jej zechciał. Rowery Kellys Warszawa znajdziemy w placówkach przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. Nad morzem sklep BikeSalon odwiedzimy w galerii City Meble – rowery Kellys Gdańsk do kupienia są przy alei Grunwaldzkiej 211. Doświadczeni kolarze często preferują zakupy przez internet, rowery Kellys online mogą więc znaleźć w sklepie www.bikesalon.pl/kellys .

Kellys to marka godna zaufania, oferująca wysokiej klasy produkty z komponentami stosowanymi u topowych producentów jednośladów. Warto obejrzeć rowery Kellys na własne oczy i samodzielnie przekonać się o jakości tych wyrobów. 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

  • Warszawa, ul. Wrocławska 25
  • Warszawa, ul. Ostrobramska 38b
  • Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

Artykuł sponsorowany

Share