Jakie seriale Marvela warto obejrzeć?

seriale marvela

Marvel Studios postanowiło rozszerzyć swoją ofertę, wprowadzając do niej także seriale! To znakomita wiadomość dla wszystkich fanów tego uniwersum. Sprawdziliśmy, które z seriali Marvela warto obejrzeć, i przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągę. Zobacz, co dzieje się u Twoich ulubionych superbohaterów!

„WandaVision” (2021), twórca: Jac Schaeffer

To zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji od Marvel Studios. Serial powstał na podstawie komiksów o Wandzie Maximoff i Visionie. W głównych rolach możesz zobaczyć Elisabeth Olsen i Paula Bettany’ego. Początek serialu stylizowany jest na wczesne lata 50., a co za tym idzie – obraz jest czarno-biały. Doskonałe kreacje aktorskie i urocza muzyka świetnie oddają małomiasteczkowy klimat.

Serial opowiada o życiu Wandypo wydarzeniach z filmu „Avengers: Koniec gry”. Nowożeńcy przeprowadzają się do małego urokliwego miasteczka Westview, w którym chcą prowadzić życie normalnych ludzi. Vision znajduje pracę, a Wanda pełni rolę pani domu. Jednak po pewnym czasie małżonkowie zaczynają zauważać pewne niepokojące rzeczy, a wścibska sąsiadka Agnes robi się coraz bardziej uciążliwa. Czy idealne życie Wandy i Visiona runie jak domek z kart? Koniecznie obejrzyj pierwszy sezon serialu. I uprzedzamy – w serialu nic nie jest takie, jak się z początku wydaje!

„Loki” (2021–…), twórca: Michael Waldron

Loki zostaje pojmany przez tajemniczą Agencję Ochrony Chronostruktury. Zgodnie z decyzjami zarządu organizacji Loki ma za zadanie podróżować w czasie i zmieniać historię ludzi. Wszystko po to, aby zapobiec nieodwołalnej katastrofie, która ma nastąpić w czasoprzestrzeni. Znakomity Tom Hiddlestone kolejny raz wystąpił w roli Lokiego. Obok niego zobaczysz także Sophię Di MartinoOwena Wilsona oraz Tarę Lynn Strong. Znakomite zdjęcia i fantastyczna muzyka to dopiero początek tej zadziwiającej opowieści, więc przygotuj się na wieczór pełen wrażeń.

„Moon Knight” (2022), twórca: Jeremy Slater

Moon Knight to jeden z najbardziej tajemniczych bohaterów uniwersum MCU. Mężczyzna staje się superbohaterem, gdy podczas prac archeologicznych jego życie ratuje egipski bóg księżycowy – Chonsu. Po tym wydarzeniu Mark Spector – bo tak nazywa się bohater przed przemianą – staje się wysłannikiem boga na ziemi. Jednak walka ze złem nie jest jedynym wyzwaniem Moon Knighta. Mężczyzna cierpi bowiem na dysocjacyjne zaburzenia osobowości, co jest kolejnym źródłem problemów. Czy bohaterowi uda się zapanować nad własnym umysłem? Sprawdź koniecznie!

Spędź fantastyczny wieczór z superbohaterami!

Wanda, Loki czy Moon Knight to niejedyne postacie z produkcji Marvel Studios, które możesz poznać. Seriale są dostępne na platformie streamingowej Disney+. Już 14 czerwca zyskasz dostęp do wszystkich produkcji z Uniwersum Marvela, dlatego sprawdź ofertę Netii – w pakiecie możesz otrzymać dostęp do Disney+.

Artykuł sponsorowany

Share