Jarmark Bożonarodzeniowy 2015 we Wrocławiu [GALERIA]

Jarmark Bożonarodzeniowy to moc atrakcji zarówno dla dzieci i dorosłych. To miejsce szczególne dla smakoszy, poszukiwaczy prezentów i oryginalnych gadżetów.

BAJECZNE SMAKI NA SZLAKU MAGII!

Słodki czekoladowy kebab, węgierski kołacz i langosz, francuskie ślimaki, austriackie sery to tylko niektóre kulinarne propozycje jakie będzie można spotkać na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Z pewnością nie zabraknie też tradycyjnych oscypków z żurawiną, pieczonych kasztanów, czy też regionalnych, polskich i litewskich wędlin.

Jednak prawdziwym rajem dla łasuchów będzie PIERZEJA PÓŁNOCNA RYNKU. To tam pojawią się wyśmienite holenderskie śledzie, owoce morza, owocowe i czekoladowe napoje tzw. shaki, świeżo wyciskane soki na gorąco w świątecznym wydaniu, słodka turecka baklava, czekoladowe pierniki w kształcie wrocławskich kamieniczek, hiszpańskie pączki, cejlońskie kawy i herbaty, tradycyjne wypieki i wiele, wiele innych…
Na świątecznym stole nie może zabraknąć rybnych specjałów. Będzie można je znaleźć w aromatycznej wędzarni przy SMAKOWITYM PERONIE.

ŚWIĄTECZNE NIESPODZIANKI!

W pobliżu domku „POD KRASNALEM” zaparkują sanie św. Mikołaja dowodzone przez dwa dostojne renifery. Przy Choince ustawiona będzie ogromna skrzynka pocztowa, do której wszyscy będą mogli wrzucać listy i kartki ze świątecznymi marzeniami skierowanymi do św. Mikołaja. Jednak św. Mikołaj ma też swoich pomocników.

MOC NOWYCH ATRAKCJI!

W BAJKOWYM LASKU na najmłodszych uczestników czekać będą piękne, nowe bajki z wyjątkową oprawą dźwiękową i wizualną, między innymi: „Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek”, „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, czy też „Pinokio”. W pobliżu nowych bajek, pojawi się magiczna śnieżna kula, do której będzie można wejść i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Przy domku POD KRASNALEM pojawi się bajeczny GRZYBEK KRASNALA – idealne miejsce do pamiątkowej fotografii.

PREZENTUŚ!

Na wrocławski Rynek zawita krasnal Prezentuś.
Trzykrotne dotknięcie jego czapeczki sprawia, że wszystkie marzenia się spełniają… Ten przesympatyczny jarmarczny Krasnal spełniający świąteczne życzenia pojawia się tylko raz w roku właśnie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu.

ŚWIĄTECZNE ATRAKCJE!

Jarmark Bożonarodzeniowy to także niezwykłe wydarzenia, które sprawią, że serce Wrocławia zabije mocniej! Goście jarmarku będą świadkami niezwykłych, magicznych parad i widowisk. Fani zimowych wrażeń będą mogli podziwiać pokazy rzeźbienia figur lodowych. Jak co roku na wrocławskim Rynku nastąpi rozświetlenie choinki na które przyjedzie prawdziwy Mikołaj.

Czas spędzony na jarmarku z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy odwiedzą wrocławski Rynek.

Więcej informacji na www.jarmarkbozonarodzeniowy.com

Zapraszamy od 20.11.2015r. do 22.12.2015r. w godzinach od 10.00 do 21.00 (wybrane stoiska do ostatniego klienta :))

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Istnieje kilka różnych stylów motywacji. Wszystkie działają w ten sam…