JEAN MARC Copacabana Black

Inspirowany naturą – nowy zapach JEAN MARC Copacabana Black

Zuchwałość plaż Rio de Janeiro zamknięta w nowej wodzie toaletowej JEAN MARC Copacabana Black. To pełny pikanterii zapach o niekonwencjonalnych nutach, dedykowany silnym i zdecydowanym mężczyznom.

To idealny prezent dla naszych mężczyzn!

Nowa woda toaletowa JEAN MARC Copacabana Black to uwielbiane przez mężczyzn, niezwykle eleganckie i pociągające nuty orientalno-paprociowe. Na pierwszy plan wysuwa się słodki zapach cynamonu mieszany z orzeźwiającą miętą oraz goryczą piołunu – to nuty bazowe. Całość łagodnieje dzięki aromatom zawartym w nucie serca – to przede wszystkim lawenda, szałwia i białe kwiaty. Za wyjątkowość JEAN MARC Copacabana Black odpowiada nuta bazy, w której odnajdziemy zapach wanilii, bobu Tonka oraz piżma.

fot_jm

JEAN MARC Copacabana Black to nowość w rodzinie zapachów JEAN MARC kierowanych dla mężczyzn. Kompozycję wyróżniają nie tylko nuty zapachowe inspirowane naturą orientu, ale także sam flakon – wyrafinowany, odziany w ponadczasową, ekstrawagancką czerń.

 

Copacabana Black to zmysłowy zapach, który na pewno docenią silni i pewni siebie mężczyźni lubiący zrywać z konwencjami. Na pewno warty polecenia także osobom wrażliwym, chcącym wyjść poza schemat i otworzyć się na otaczający, pełen niespodzianek świat.

 

Woda toaletowa JEAN MARC Copacabana Black dostępna jest w sprzedaży za cenę ok. 20 zł za 100 ml.

 

Źródło: jeanmarc.com.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Londyn jest niczym “Mekka” dla wielu polskich zakupoholiczek.