Chyba nie ma osoby, która nie zauważyłaby, iż jeans wraca na piedestały. I nie mówimy tu tylko o spodniach, które każda z nas ma w szafie a o total looku. Najpierw wielkie marki jak Chanel, MIU MIU, DKNY czy Just Cavalli zaprezentowały nam swoją wizję a celebrytki szybko podłapały i prezentują ten trend na co dzień. Nawet te z nas, które boją się, tak pozornie, ciężkiego wizerunku z pewnością zanotowały jak Gwen Stefani, Rihanna i oczywiście nasza ulubiona Miranda Kerr z dużą dozą lekkości i dziewczęcości prezentują się w tym, mało szlachetnym z pochodzenia (jak wiadomo, początkowo był to strój robotników i górników), materiale.

kolaz

 Jak to nosić tej wiosny? Odpowiemy tylko: no boundaries. W tym sezonie nie ograniczamy się niczym, nosimy koszule i spodnie, spódnice i bluzki, suknie z płaszczami, na każdą porę dnia przyozdobione innymi akcesoriami. Nie bójmy się zaszaleć bo kto wie, jak długo potrwa jeszcze jeansomania.

kolazjeans2
Poza tym, czy nie zgodzicie się, że jest to jeden z łatwiejszych trendów do przyjęcia? Ciężko nam wyobrazić sobie kogoś, kto wygląda źle w klasycznym denimie w kolorze navy. To po prostu niemożliwe! Dlatego według nas jest to swego rodzaju new black, należy tylko znaleźć odpowiednią dla siebie formę a całą resztę zostawić urokowi naszego dzisiejszego bohatera!
Enjoygiwazdy jeans   kolazsuknia kolaztrend

Ania Malko

KUKI Shop

kukishop.net

źródło zdjęć
kolekcje – style.com
celebrytki – justjared.com
kolazsuknia – bestdressedpoland.blogspot.com
inne – tumblr
Share

Podziel się swoją opinią

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Magdalena Kowalska to ambitna i uzdolniona wokalnie 15-latka z Polkowic…