Magdalena Kowalska to ambitna i uzdolniona wokalnie 15-latka z Polkowic próbująca swoich sił w śpiewie. Jako mała dziewczynka często podśpiewywała sobie wraz z siostrą w domowym zaciszu. Muzyką interesowała się już od dziecka, jednak w tamtym czasie jeszcze nie była świadoma, że stanie się tak ważną częścią jej życia. W IV klasie zdobyła dyplom w konkursie „Odkryj swój talent”.
W gimnazjum uczęszcza do szkolnego chóru, wraz z którym zdobyła I miejsca na przeglądach kolęd i pastorałek.
Wówczas zaczęła poznawać swoje możliwości i odkryła, że śpiew sprawia jej ogromną radość. Występuję jako solistka na różnych występach, bierze udział w konkursach muzycznych i posiada na swoim koncie kilka sukcesów m.in. dwukrotnie zdobyte I miejsce na stronie Ising.
Jak każda wokalistka boryka się z tremą przed każdym występem, jednak dzięki swoim bliskim oraz wskazówkom i radom dyrygentce chóru,
Pani Joannie Kący uwierzyła w siebie i swój talent. Obecnie chodzi na indywidualne lekcję śpiewu i emisji głosu oraz uczęszcza do szkoły muzycznej w Legnicy.  Po obejrzeniu programu III edycji 'Mam Talent’ zainspirowała ją swoim śpiewem i talentem laureatka telewizyjnego show – Magda Welc.
Rok później sama zapragnęła spróbować swoich sił i postanowiła iść śladami swojej idolki zgłaszając się do kolejnej edycji „Mam talent”.
Teraz nastolatka skupia się głównie na tym, aby ukończyć szkołę z pozytywnymi wynikami, jednak jej największym marzeniem jest rozwijać swój talent, iść w stronę muzyki i zachwycać ludzi swoim głosem.
Trzymamy za Magdę mocno kciuki!

 

Sylwia Gajewska

Share

Podziel się swoją opinią

33 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Wywiad z Magdą Welc zwyciężczynią III edycji telewizyjnego programu "Mam…