Jesienna kampania Swarovski z Mirandą Kerr

Prezentujemy najnowszą kolekcję biżuterii marki Swarovski. W sesji zdjęciowej pojawiła się australijska modelka Miranda Kerr. Kolekcja jest skierowana do kobiet eleganckich, ceniących sobie kobiecość i oryginalny ale klasyczny styl.  Mikrokolekcja składa się z dwóch linii, „Diapason” i „Duo”.

Linia „Diapason” to delikatna i subtelna elegancja. Wśród propozycji odnajdziemy biżuterię w kolorach szarości i granatu. Linia „Duo” to nowocześniejszy charakter. Symbole są pokryte subtelnymi kryształami w oprawie pave (aksamitnie gładka powierzchnia). Wzory są też wycięte w metalu i pokrytym różowym złotem.  Sesję zdjęciową wykonała fotografka i blogerka Margaret Zhang.
Subtelna i delikatna biżuteria zaprojektowana przez Mirandę wygląda równie pięknie noszona jako samodzielna ozdoba, jak i w połączeniu z innymi elementami kolekcji. – zachwyca się stylistka Margaret Zhang. – Idealnie sprawdzi się jako dodatek do codziennych jak i wieczorowych stylizacji. Moim zdaniem biżuteria powinna zachęcać do tego, by raz po raz powracać do niej wzrokiem. Najmniejsze ozdoby, których blask ujawnia się dopiero podczas ruchu, potrafią w niesamowity sposób przemienić zwyczajny trencz w wieczorową kreację.”

materiały prasowe

Share