Jesteś przyszłą mamą? Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Nocnaniania

Poród i pierwsze dni z maluszkiem, to wyjątkowy i często bardzo trudny czas. Powikłania po porodzie naturalnym, trudne cesarskie cięcie, problemy z laktacją. Nie raz w takich sytuacjach, kobieta-matka, musi sobie radzić sama. Partner nie zawsze jest w stanie jej pomóc, szczególnie jeśli to ich pierwsze dziecko. Co w takiej sytuacji można zrobić?

Nocnaniania.com

W naszym kraju to innowacyjna usługa, która już w pierwszych tygodniach powstania zyskała sympatie i uznanie kobiet w Polsce. Za granicą jest to bardzo popularna forma pomocy, dla świeżo upieczonej mamy. W naszym kraju, powoli zwiększa się świadomość i chęć skorzystania z nowoczesnych rozwiązań. NocnaNiania.com to agencja położnych, wykwalifikowanych opiekunek i niań, które swoim długoletnim doświadczeniem oraz wiedzą podpartą licznymi certyfikatami i dyplomami wpierają rodziców w pierwszych dniach życia dziecka.

Niezwykle ważne jest aby przekazując opiekę nad Maleństwem mieć poczucie, że oddaje się je w dobre ręce. A kto lepiej jak nie położna/pielęgniarka zaopiekuje się niemowlakiem kiedy to Mama będzie potrzebowała odpocząć  albo gdy będzie musiała załatwić potrzebne sprawy?! Niestety wielopokoleniowe rodziny to już w Polsce rzadkość. Teraz kiedy brak wokół bliskich osób „młodzi rodzice” muszą liczyć tylko na siebie a co kiedy najzwyczajniej brakuje już sił? W tej sytuacji mogą liczyć na naszą pomoc.”– mówi Anna Bodak, pomysłodawczyni NocnaNiania.com

Jeśli to Wasze pierwsze dziecko

Każda przyszła mama, obawia się pierwszych dni czy tygodni z maluszkiem – sam na sam w domu. Zastanawia się czy sobie poradzi, jak będzie wyglądał dzień , a jak poradzi sobie w nocy ( szczególnie jeśli tatuś, musi wrócić do pracy). Czy dziecko będzie spokojne, czy uda jej się przewinąć, wykąpać odpowiednio przystawić do piersi. Takich obaw jest bardzo dużo, może to być bardzo stresujące, co może niekorzystnie wpłynąć na ciążę i okres poporodowy.

Tutaj z pomocą przychodzą wykwalifikowane kobiety, które rozumieją potrzeby młodej mamy, maluszka jak i samych rodziców ( w końcu ojcowie, też nierzadko obawiają się pierwszych dni z niemowlakiem w domu).

Co NocnaNiania.com może dla Was zrobić?

Pamiętajcie, że to nie jest typowa pomoc niani. To osoba, która pomaga Wam w pierwszych chwilach życia, uczy Was jak odpowiednio zająć się maluszkiem. Pokaże, jak pielęgnować jego ciało, jak odpowiednio wykąpać. Jeśli pojawią się problemy z karmieniem piersią, pokaże różne techniki przykładania do piersi. Podpowie co robić, aby karmienie piersią nie było smutnym obowiązkiem, a piękną więzią z dzieckiem. Jest to osoba w pełni zaufana, z doświadczeniem i wiedzą, którą chce się dzielić.

Taka niania-położna, pomoże też w bardzo trudnych momentach, kiedy po ciężkim porodzie, nie będziesz w pełni sił do zajęcia się maluszkiem. Wstanie w nocy, nakarmi lub przystawi dziecko do piersi matki. Zrobi wszystko to, abyś szybko mogła się zregenerować i nabrać sił.

Dlaczego NocnaNiania?

Niani brzmi bardziej przyjemniej niż „położna”, „pielęgniarka” czy „opiekunka”. Te określenia nierzadko kojarzą nam się ze „służbistkami” pozbawionymi emocji.  W słowie Niania jest więcej przyjacielskości. To słowo bardziej pasuje do określenia tej usługi dla rodziców i ich pociech. www.nocnaniania.com jest dla Was, po to abyście mogli odpocząć, dla mamy aby mogła nabrać sił, dla dziecka, aby od pierwszych dni nabrał prawidłowych nawyków. Kompleksowo.

Macierzyństwo zawsze będzie kojarzyło się z pięknym okresem w życiu każdej kobiety. Jednak wiele z nas poznało też trudy tych dni –  nieprzespane noce, strach, płacz, poczucie bezsilności. Ale nie musi tak być. Wystarczy, że kobiety pozwolą sobie pomóc a nie staną sie przez to gorszymi mamami, wręcz przeciwnie! Wypoczęte, szczęśliwe – dobre emocje będą przekładać na dziecko co w przyszłości na pewno zaowocuje.”– mówi Anna Bodak, pomysłodawczyni NocnaNiania.com

Jak skorzystać z takiej usługi i gdzie jej szukać?

Wystarczy wejść na stronę www.nocnaniania.com zajrzeć do zakładki oferta i cennik i wybrać odpowiedni pakiet. Można skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Obecnie NocnaNiania.com działa w takich miastach jak: Wrocław, Warszawa, Lubin, Legnica, Poznań, Kraków, Katowice i Opole.

Materiały prasowe

Share