Sukienki twoich marzeń inspirowane kolorami natury czekają na Ciebie w sklepie marki COSEL.MODA. To wyjątkowa odzież zaprojektowana przez projektantkę Annę Szubert, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. 

Marka powstała w 2018 r. i od tego czasu podbija serca kobiet na całym świecie. Wysoka jakość ubrań została doceniona przez oferujący najbardziej znane światowe marki salon Moliera2. Sukienki COSEL dostępne są na stronie: https://www.moliera2.com. a wybrane modele (prezentowane w artykule) także w warszawskim showroomie Power Angels. 

Filozofia marki

Filozofia marki to afirmacja życia, radości, kolorów natury. Inspiracją do projektowania nadruków jest natura. Projekty dedykowane są kobietom, które kochają naturę, rozumieją, że są jej częścią i żyją, pozostając wiernym swoim wartościom. Dziś prezentujemy 3 modele z najnowszej kolekcji marki, które idealnie sprawdzą się w nadchodzącym karnawale. Niezwykle zmysłowe i idealnie podkreślające kobiece kształty. Cekinowe lub satynowe. 

Współpraca z Iloną Adamską

Marka przed świętami zaprosiła do współpracy Ilonę Adamską, założycielkę Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, wydawcę książek i pomysłodawczynię kampanii Nie hejtuję-motywuję. Pod okiem cenionej fotografki gwiazd Lidii Skuzy powstały niezwykłe zdjęcia.  Co o marce mówi Ilona Adamska, która od ponad 20 lat bierze udział w sesjach zdjęciowych: – Projekty Ani znam od dawna. 3 lata temu miałam zaszczyt wystąpić w pokazie mody marki COSEL w Łodzi. Ubrania Ani kierowane są do kobiet ceniących klasykę. Ale też lubiących czasem poeksperymentować. Marka wie i mocno to akcentuje, że każda kobieta jest piękna. Bez względu na wiek czy rozmiar. Ania stawia na najlepszą jakość materiałów, ponadczasowość i elegancję. Ważne są dla niej trendy, ale też czuję, że ślepo za nimi nie podąża.  Wybiera autentyczność. Bycie sobą. Projektantka stawia sobie za cel podkreślenie kobiecego piękna, indywidualizmu i osobowości każdej Klientki. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na kreację karnawałową, koniecznie sprawdźcie ofertę Cosel Moda. Nie zawiedziecie się. 

fot. Lidia Skuza

stylizacja: Gabi Sięka / Power Angels 

makijaż: Kasia Sujka

włosy: Viola Hair 

modelka: Ilona Adamska 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jazda konna od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To…