Kasia Włodarek – kandydatka na Miss Universe

Miss Universe to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów piękności na świecie. Nic więc w tym  dziwnego, że w konkursie wystąpi polka – Kasia Włodarek.

Kasia Włodarek – kandydatka na Miss Universe

Kasia Włodarek ma 26 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Wielunia. Jest lekarką szpitala klinicznego we Wrocławiu. Jest także wicemiss konkursu Miss Polonia 2017. Jej wymiary to 90-59-88.  Jest w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, specjalizuje się w dermatologii.

Postanowiłam zinterpretować temat godła narodowego – Orła w koronie. Przedstawię nasz narodowy symbol w eleganckiej i dowcipnej formie. Całość sukni utrzymana jest w bieli. Góra gorsetowa, podkreślająca kształty. Wykonana w całości z tkaniny pokrytej cekinami. Dół sukni spektakularny, obszerny z trenem. Wykonany z tkaniny z jedwabnych nici, imitujących pióra. Na głowie ozdobny akcent w postaci mocno błyszczącej korony noszonej na ukos.” – mówi Agata Wojtkiewicz.

Kasia pojawi się w 10 m sukni!

Kasia Włodarek- nasza kandydatka na Miss Universe 2017, wystąpi w zjawiskowej sukni projektu Agaty Wojtkiewicz! Model ten został wykonany z tkaniny z jedwabnych nitek imitujących pióra, gorset jest z połyskliwych cekinów, a na sam dół zużyto aż 10 metrów tkaniny! Teraz jest już z pewnością gotowa na podbój Las Vegas! 

Gala finałowa Miss Universe 2017 odbędzie się 26 listopada w Las Vegas. W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. W ubiegłym roku Polskę reprezentowała Izabella Krzan. Aktualną Miss Universe jest francuska Iris Mittenaere.

Fot. Instagram /kasia_wlodarek/
Fot. Instagram /kasia_wlodarek/

Czy Katarzyna Włodarek ma szansę otrzymać tytuł Miss Universe?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Materiały prasowe

Share