Katarzyna Włodarek polską reprezentantką w konkursie Miss Model Of The World 2015

Agencja Igo-Art ma przyjemność ogłosić, że polską reprezentantką w 25 edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Model of The World 2015 będzie 24 letnia Katarzyna Włodarek z Wielunia.

Katarzyna jest zdobywczynią tytułu I Wice Miss Województwa Łódzkiego 2014 i II Wice Miss World Poland 2015. Kasia w tym roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i otrzymała tytuł lekarza medycyny. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, dlatego planuje podjęcie specjalizacji z kardiologii bądź neurologii dziecięcej. Czas spędza aktywnie, regularnie chodzi na siłownię, jeździ na rowerze, a zimą na łyżwach i nartach. Jej pasją, która daje jej nie tylko dużo frajdy, ale także pomaga w dbaniu o sylwetkę jest pole dance. W wolnych chwilach uczy się rysunku, uwielbia także literaturę.

Kasia Włodarek 2 Konkurs Miss Model Of The World 2015 odbywa się od 1988r. W tym roku odbędzie się 25 edycja tego wydarzenia, którą zakończy wielki finał w chińskim Shenzhen już 30 października. W wyborach weźmie udział ponad 70 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss jest Shelynne Paige Hoyt ze Stanów Zjednoczonych.

Kasia Włodarek 4

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję prasową przed wylotem Kasi Włodarek do Chin. Na konferencji zostanie zaprezentowana garderoba Kasi przygotowana na wybory. Konferencja odbędzie się w najbliższy piątek, 9 października o godzinie 13.00 w Cafe Loft (Lofty u Scheiblera), ul. Tymienieckiego 25 Łódź.

materiały prasowe

Share