Pokaz kolekcji OCHNIK jesień-zima 2015/2016

fot. AKPA

Ostatni dzień września należał do polskiej marki OCHNIK. W samym sercu Warszawy, plejada gwiazd  wypełniła showroom Tweed, aby podziwiać najnowszą kolekcję marki, w której odnaleźć można wiele modowych nowości oraz oryginalnych rozwiązań krawieckich.

W kolekcji jesień-zima 2015/2016 projektanci OCHNIK postawili na atrakcyjne surowce, faktury i formy. Bogatą kolekcję najwyższej jakości odzieży skórzanej, futer i kożuchów wzbogacono o liczne propozycje tekstylne. Trzy znakomite linie odzieży – elegance, casual i fashion – uzupełniono szeroką gamą stylowych dodatków, takich jak: torebki, portfele, czapki, szale, rękawiczki, czy obuwie damskie.

Licznie zgromadzone gwiazdy, w tym: ambasadorkę marki Małgorzatę Kożuchowską, a także Anitę Sokołowską, Marietę Żukowską, Tamarę Arciuch, Katarzynę Żak, Joannę Moro, Magdę Steczkowską, Dorotę Gardias, Marzenę Rogalską, Agnieszkę Więdłochę, Katarzynę Warnke, Olę Hamkało, Dorotę Williams, Martę Kuligowską, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Agnieszkę Jastrzębską, Paulinę Drażbę-Kamińską, Beatę Tadlę, Olgę Kalicką, Lidię Popiel, Ewę Gawryluk, Artura Chamskiego, Rafała Maślaka oraz Waldemara Błaszczyka powitały: Natalia Kossut (Dyrektor ds. Zarządzania Marką OCHNIK), Agata Zwolińska (Główna Projektantka Marki OCHNIK ) i Joanna Sokołowska-Pronobis ( Fashion Boulevard Events).

Tego wieczoru nie tylko modele, ale przede wszystkim zaproszone gwiazdy pięknie prezentowały się w produktach OCHNIK. Stylowa Małgorzata Kożuchowska wybrała skórzane spodnie marki i torebkę z tłoczonym motywem Wilgi – nowym logo OCHNIK. „Cieszę się, że mogę promować polską markę, która podąża za trendami, cały czas się rozwija i udoskonala swoje produkty. Marka zaczęła stawiać na bardzo dobre wykończenia. Torebki mają dobrej jakości skuwki i zamki, a to jest niezwykle istotne, w końcu detale świadczą o klasie. Można śmiało uznać, że ubrania OCHNIK mają charakter. W zależności, co ze sobą połączymy możemy iść do pracy i na wieczorną kolację” – powiedziała ambasadorka marki. Dorota Gardias również postawiła na skórzane spodnie, ale połączyła je z klasyczną ramoneską tworząc bardziej drapieżny look. W związku z tym, że kocham rockowy styl to wybrałam skórzane spodnie i kurtkę OCHNIK do tego bransoletkę także w tym stylu. Poprzez swoją stylizację chciałam pokazać, że w takim „motocyklowym” looku można też wyglądać elegancko.” – podsumowała prezenterka. Dużą popularnością cieszyły się idealnie podkreślające figurę skórzane sukienki, w których Magda Steczkowska, Anita Sokołowska i Tamara Arciuch wyglądały niezwykle kobieco. „Jestem cała w OCHNIKU „od stóp do głów” . Piękna jest tutaj prostota a dodatkowo jestem zachwycona torebkami tej marki.” –mówiła pytana o swój strój Magda Steczkowska. Anita Sokołowska również nie szczędziła marce pochwał – „Lubię ten pazur, który ma OCHNIK. Sukienka, którą mam na sobie jest bardzo seksowna i przede wszystkim idealnie skrojona. OCHNIK ma rzeczy, które można fajnie ogrywać w różnych stylizacjach.”  OCHNIK ma w swej ofercie również kolekcję męską co nie umknęło uwadze Rafała Maślaka, który na tą okazję wybrał kurtkę o sportowo-casualowym charakterze.

Wśród zaproszonych gości i jedną ze współprowadzących spotkanie była Claudia Adaszewska, młoda projektantka i blogerka, którą w 2014 r. magazyn „Vanity Fair” umieścił na liście najlepiej ubranych osób na świecie i którą OCHNIK zaprosił do współpracy. Jej mini kolekcja łączy w sobie miejski look ze szlachetnymi tkaninami i jest dedykowana młodym, aktywnym kobietom.

OCHNIK istnieje na rynku 26 lat i ma liczne grono oddanych klientów, którzy cenią jakość, styl i klasę produktów marki. Kolekcja dostępna w ponad 80 salonach w całej Polsce oraz na www.sklep.ochnik.com.

Materiały prasowe

 

Share