Kate Moss projektuje smartfony

Kate Moss ponad 40letnia piękność, która już ponad 25 lat pracuje w modelingu.  Współpracowała z największymi domami mody takimi jak: Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Gianni Versace, L’Oréal, Yves Saint Laurent. Jest także twarzą marki Rimmel.

Topmodelka  ma już za sobą kilka udanych autorskich projektów.  Projektowała dla  Longchamp i Topshop czy perfumy „Kate Moss”. Z racji doświadczenia, ale pewnie też popularności została zaproszono do współpracy z firmą  Carphone Wareouse. Współpraca zaowocowała stworzeniem, przez Kate Moss 7 pokrowców na smartfon.  Kolor jaki wybrała modelka – to czerń. Kolekcja ozdobiona jest cyrkoniami i ćwiekami.  Na pokrowcu znajduje się także kotwica – symbol Kate – modelka posiada taki tatuaż na nadgarstku.

Modelka połączyła modę z najnowszą techniką. Kolekcja jest dostępna od dzisiaj, czyli od 24 lipca.  Koszt etui to ok 125 zł.

Inspirowałam się wszystkim, co kocham. Projektując linię szczególną uwagę przywiązywałam do tekstury i detali”, powiedziała Kate brytyjskiej edycji Vogue’a.

A Wam jak sie podoba kolekcja Kate Moss?

kate moss

      Carphone Warhouse (7) Carphone Warhouse (6) Carphone Warhouse (5) Carphone Warhouse (4) Carphone Warhouse (3) Carphone Warhouse (2)

Carphone Warhouse (12)

Foto. Kate Moss dla Carphone Warhouse

Share