Soraya balsam po opalaniu

Od kilku dni słońce za oknem daje o sobie znać w bardzo wysokich temperaturach. Okres wakacyjny to najpopularniejszy okres, aby popracować nad opalenizną.  Opalamy się w nadmorskich kurortach, w górach czy w ogródku za domem.  Czasami nie zdajemy sobie sprawy z intensywności naszych kąpieli słonecznych i wtedy jesteśmy przesadnie opaleni. Skóra staje się czerwona wrażliwa i piecze.

Jaki środek wtedy zastosować?

soraya

Na rynku dostępnych jest bardzo duża ilość różnych specyfików „po opalaniu” jednak nie każdy z nich potrafi spełnić nasze wszystkie oczekiwania. Już któryś sezon, używam  balsamu Soraya po opalaniu i jestem bardzo zadowolona.

Produkt ten moim zdaniem, wyróżnia się na tle innych tym, że dodatkowo chłodzi skórę i ma w sobie właściwości które przedłużają opaleniznę na naszej skórze.  Dzięki wyciągu z mięty oraz zawartości d-Panthenolu i Alatoniny  pozostawia uczycie przyjemnego chłodu.  Wzbogacony o nawilżające algi morskie i witaminę E, która zapobiega starzeniu się skóry.   Skóra jest delikatna, nawilżona i elastyczna. Balsam pozostawia także miły, przyjemny zapach.

Opakowanie zawiera 200ml gęstego balsamu, który jest bardzo wydajny co tym samym oznacza, ze starcza go na naprawdę długo.  Data ważności od otwarcia to rok czasu.

Warto zauważyć, że można go także stosować po opalaniu w solarium.

 

Plusy:

– Chłodzi skórę

-Lekkie przyjemny zapach

– Nawilża skórę

-Natłuszcza skórę

– Pozwala zatrzymać opaleniznę na długi czas

-Cena – niedrogi ok. 10zł

-Łatwo się wchłania

Minusy

-Brak minusów
Cena: ok. 10zł / 200ml

SAM_3337

Share

Podziel się swoją opinią

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Balsam po opalaniu Soraya to moj ulubiony balsam na wakacje ! Zabieram go ze sobą na każdy wakacyjny wyjazd ! Wiadomo czasami zapominamy posmarować sie kremem z filtrem i później plecki bolą. Ale po zastosowaniu tego balsamu jest o wiele lepiej. Balsam bardzo dobrze sie rozprowadza i skutecznie uśmierza ból. Dzieki niemu nie ma nieprzespanych z bólu nocek nawet po całym dniu spędzonym na sloncu !

  2. Balsam po opalaniu Soraya to moj ulubiony balsam na wakacje ! Zabieram go ze sobą na każdy wakacyjny wyjazd ! Wiadomo czasami zapominamy posmarować sie kremem z filtrem i później plecki bolą. Ale po zastosowaniu tego balsamu jest o wiele lepiej. Balsam bardzo dobrze sie rozprowadza i skutecznie uśmierza ból. Dzieki niemu nie ma nieprzespanych z bólu nocek nawet po całym dniu spędzonym na sloncu !

  3. Balsam po opalaniu Soraya to moj ulubiony balsam na wakacje ! Zabieram go ze sobą na każdy wakacyjny wyjazd ! Wiadomo czasami zapominamy posmarować sie kremem z filtrem i później plecki bolą. Ale po zastosowaniu tego balsamu jest o wiele lepiej. Balsam bardzo dobrze sie rozprowadza i skutecznie uśmierza ból. Dzieki niemu nie ma nieprzespanych z bólu nocek nawet po całym dniu spędzonym na sloncu !

Koniecznie przeczytaj!
Topmodelka projektuje etui na smartfona dla Carphone Warhouse! Zobacz jej…